Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do znawców. Czy taka sytuacja jest możliwe w ogóle (pic releted)? Takie info dostałem od mechanika. BMW e90 318i N46. Samochód zaczął świrować, tryb awaryjny, check engine, obroty wariowały. Wymieniłem czujnik położenia wałka na „nowy” (używany) i dalej lipa. Jakieś pomysły/ diagnozy/ wyroki ;(?
Z góry dzięki!

#bmw #silnik #e90 #naprawasamochodow #mechanikasamochodowa #mechanika #szrot #carboners
Pobierz scieros - Mam pytanie do znawców. Czy taka sytuacja jest możliwe w ogóle (pic releted...
źródło: comment_dEFwWyO1FNKmxqryQg2Ex5QjrlPwXjTH.jpg
  • 33
@ScaRRyMaN: Taka była diagnoza jak auto przestało odpalać (po objawach, które opisałem).
"Że przestawiło Valva tak, że nie było kompresji". Dlatego wymieniliśmy ten czujnik.
Potem był problem z adaptacją- ruszał, ale nie mógł osiągnąć końcowej pozycji.
@scieros: Mi to wyglada na usterke elektroniczna a nie mechaniczna. W Kepnie masz speca od BMW. W Ostrowie Wielkopolskim mam super elektronika. Jeden i/lub drugi na pewno sobie z tematem poradzi bez robienia wietnamu z Twojego portfela i glowicy.

We Wrocku na pewno tez sa polecani spece, ale nie znam to sie nie wypowiadam.
@scieros: Kupowanie używanego czujnika ¯_(ツ)_/¯


@kurio: >
@scieros: Ale jak się depnie to fajnie wciska w fotel c'nie? Marka premium to i graty trochę droższe niż do VW.

Gruzowozy się z tych trójek robią właśnie przez takie drutowanie.

Może warto podjechać do bardziej doświadczonego mechanika? Ten Ci zaraz głowicę zdejmie i cholera wie czy coś znajdzie.


@kurio: a co niby złego w używanych czujnikach do auta za pewnie