Wpis z mikrobloga

@Pjoter101410: wy się nadajecie do leczenia. Sławek sobie nagrywa filmiki nie podoba się to nie oglądaj. Lepszym jesteś redaktorem szkolnej to #!$%@? zajmij się nimi menelami i zrób dobrze.
#!$%@? wykop tylko płaczą płaczą a gówno robią.
@alfons-metody: Czyli rozumiem, że jak ktoś nagrywa swoje wysrywy na YT to nikt nie ma prawa mieć własnej opinii na temat tych gówno filmów ? Nie podoba Ci się wykop to #!$%@? idź i zajmij się sponsorowaniem wymyślonej 18 urojony milionerze robiący zdjęcia na chodniku super furom
@Pjoter101410: po co skasowałes swój komentarz skoro chwilę potem piszesz znowu to samo? Nie podoba się nie oglądaj każdy wie ze się ci nie podoba bo piszesz o tym codziennie. Czyli jesteś fanem Sławka proste. Sławek ma takich fanów nieby go nie lubią niby nim gardza niby go obrażają ale wszystko o nim muszą wiedziec i codziennie o nim gadać. A co do aut zrobiłem póki co jedno zdjęcie z wnętrza
@Pjoter101410: lol to ja tobie wypominam fury czy ty mi? Rotfl co typek #!$%@? smieszny :))
P. S jakbyś nie widział amebo umysłowa Sławek tu siedzi i czyta komentarze jakby miał to w dupie to hy nie czytał. A skoro nie ma w dupie tzn ze lubi to czytać i się nakręca hejtem. #!$%@? wniosek do jakiego 5 latek sprawny umysłowo powininen dojść ale nie ty biedaku
Gdyby wykop i widzowie szkolnej mieli trochę oleju w głowie to hy zaczęli trollowac Sławka udając jego prawdziwych fanów co hy spowodowało ze on ryja pokaże i zacznie się bardziej kompromitowac bo by przestał być taki ostrożny ale to trzeba myśleć