Wpis z mikrobloga

#!$%@? januszex wlasnie dostalem zjebe od szefa bo chcialem wymienic tarcze a ten z mordą na mnie ze jeszcze by tą tarczą 5 teowników przeciął i wyszlifował a jak kazałem mu spróbować przeciąć to powiedział że on od tego nie jest. Jutro rzucam wypowiedzenie tak jak ten gosciu codziennie z głównej. #pracbaza #januszex #januszebiznesu #codziennewypowiedzenie
ZnienawidziszMnie - #!$%@? januszex wlasnie dostalem zjebe od szefa bo chcialem wymie...

źródło: comment_WtoLwwoOyUyqiwROmVyrMxdSX4kGmIM0.jpg

Pobierz
  • 8
@r4do5 ludzie wychowani w komunie już tak mają i ich nie zmienisz (oczywiście są wyjątki). Mój ojciec ma małą firmę budowlaną i zawsze kupuję marketowe (a dawniej bazarowe) gówno. Szlifierka za 100 zł chodzi pół roku. Wkrętarka z Lidla ciężka jak cegła po roku pada. W efekcie pół garażu #!$%@? złomem - bo się przyda na części. Kiedyś kupił od mojego teścia wkrętarkę makity to już z 10 lat działa. Ale wg.
@dymek_: Różnie to bywa. Jak ktoś prowadzi Januszex i pracownicy się zmieniają średnio co niecałe pół roku to nie warto kupować drogiego sprzętu, bo i tak nie będą umieć szanować. Trzymanie takich śmieci niema sensu, bo zwykle psuje się jedna, ta sama rzecz. A przy próbie naprawy wkrętarki za 50zł czy kątówki za 70 dużo więcej będzie wart czas poświęcony na naprawę niż zysk z niej.