Wpis z mikrobloga

@Probz: Zrobiłem, co następuje: Przetrzepałem wszystkich kandydatów z okręgu z list KO oraz Lewicy (pod warunkiem, że nie Razem i SLD, mowy nie ma, Wiosnę oraz bezpartyjnych dopuściłem), wśród nich wybrałem czwórkę. Dwójka ma dość liberalne poglądy gospodarcze, ale nie za wiele wiem o ich światopoglądzie, dwójka zaś na odwrót. Tych oto szczęśliwców odwiedziłem na FB jako obywatel, gdzie na fanpejdżach wyborczych skorzystałem z opcji przesłania wiadomości w formacie czy "mogę
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Dla ścisłości, jestem demoliberałem, ale byłem faktycznie true lewakiem, i to naprawdę true, gdyż klasycznym anarchistą, a nie żadnym kryptoprawicowcem w rodzaju socjaldemokraty, fujka. Zliberalizowałem z czasem swoje poglądy gospodarcze, a te progresywne światopoglądowo chyba są dziś nawet bardziej progresywne.

Przewidujesz inflację?


Ona już jest, choć na razie nieduża. Zwyżka cen jest jednak widoczna, a ja widzę co się dzieje przelewając sobie czasem pieniądze między kontami walutowymi z PLN i
Wszystkie listy są prawicowe, a więc przesiąknięte liberalizmem, a w tym konserwatyzmem, a stąd dylematu nie ma


@sublatio_cum_laude: Czemu liberalizm gospodarczy plus trochę przyzwoitości ludzkiej w postaci homopropagandy, pokera, rekreacyjnej kokainy, efebofilii oraz niezależności sądownictwa to aż tak nieatrakcyjny program?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@shadowboxer: Ech, ja mam dylemat pomiędzy KO a Lewicą. Z jednej strony KO, która w większości to zwykłe konserwy, a z drugiej zbyt socjalna (dla mnie) i etatystyczna Lewica. O zamordystach z PiS-u, PSL-u czy Konfederacji nawet nie ma co pisać.
@yeron: Sprawdziłem, pomogło mi to wyeliminować kilkanaście osób. W ogóle, jak zobaczysz, wielu kandydatów KO ma status "sprawdź" w odpowiedzi, po czym okazuje się, że część z nich odesłała pusty formularz, po co ktoś taki żyje i kandyduje?
@shadowboxer: Demoliberałem? Ja w tych etykietkach aż tak bardzo zorientowany nie jestem ale jakoś ostanie występy Sośnierza mi się kojarzą z "pierowtnym" demoliberałem. Ale ten przymiotnik "pierwotny" tu pasuje na wiele sposobów:)

Moim zdaniem inflacja jest w normie a drugie 500+ już poszło i ją zneutralizuje na jakiś czas:D


Wczoraj czytałem tekst Balcerowicza dla Politico i on tez się martwił o banki, które będą zmuszane do złych kredytów w czasach kryzysów.