Wpis z mikrobloga

#majsterkowanie #stolarstwo #meble #rozowepaski #wygryw #przegryw NOWE TAGI #wyprzegryw #przewygryw

Hej, po pierwsze to nie klikajcie w obrazek pod postem, bo Wykop masakruje jakość, kliknijcie w ten link do planu , to ten sam co na dole, ale w lepszej jakości. To są plany techniczne, więc ważna jest jakość.
Co chcę zrobić? Mam:
MULTIMEDIALNE PIWNICZNE LEGOWISKO PRZEGRYWA-WYGRYWA TYPU JAK NAJMNIEJ WSTAWANIA
( tu link do wpisu na mikro gdzie jest wersja alfa legowiska do zdjęcia i opisu)
Na lewo od poduszki do opierania, tej z koniami(końmi) chce zamontować półkę na pićko i cziperki, tak naprawdę wystarczy deska, dwa kątowniki, kołki i wkręty i zrobione, ale jako nie osiągnąłem jeszcze pełnego wtajemniczenia 5tej gęstości przegrywu, to wciąż są(rzadkie bo rzadkie) sytuacje, gdzie Była po pijaku zadzwoni, że znowu wpada po książkę którą mi kiedyś pożyczyła, czy komputer naprawić potrzebuje, ale przychodzi bez komputera...Normalne RIGCZowe interakcje międzyludzkie... na bank nie Roksa... właściwie to przeważnie nie dziesiątego i nie Roksa i nie z lokalną oswojoną cichodajka, która wie że mam przelew premii, już jestem na rauszu, mało bierze i nie boi się na poddasze wejść do nory przegrywa, takiej sytuacji nie było nie ma i nie będzie. pełna kultura, żyję w czystości.

Ale teoretycznie, gdyby taka sytuacja była, to we dwoje będzie lipa, ja mam 188 i gdybym znał osobę z Roksy, to przykładowo mógłbym znać także wysoką osobę...nieważne!
Chodzi tylko i wyłącznie o platoniczną koleżankę, która nie będzie się miała o co oprzeć oglądając Netflixa.
Po tym gdy zamontuję półkę na lewo(nasze lewo) od poduszki z końskimi łbami(dla gościa mam drugą poduszkę do oglądania Netflixa, z kocimi łbami, mam też z wycinanką kurpiowską... po co mam aż dwie dodatkowe poduchy?
Gdyby zdążył się cud finansowo/alkoholowo/niskoocenowy i by się dwie koleżanki trafiły na Netflixa N A R A Z, śni mi się po nocach taki scenariusz...znaczy śni jak rozwiązać sprawę półeczki, którą na czas wizytowania gościa chciałbym szybko złożyć.
Narysowałem koncept-plan, tak jak pisałem wyżej, nie klikajcie w obrazek pod postem, a w link na początku postu, wykop niszczy jakość, a tam są inżynieryjne szczegóły. Najbardziej niepokoi mnie to, że łańcuch będzie mi przeszkadzał w chwytaniu butelki z herbatą, nie chce wylać na wyrko, czyste jest jak nowe, używam 2 prześcieradeł i specjalnej podkładki, by nie przepocić.

Założenie mega proste: odczepiam łańcuszek od haczyka i półka przytula się do ściany, kładę dodatkową poduszkę Netfliksową i oglądamy( ͡° ͜ʖ ͡°). Oświetlenie jest opcjonalne, ale że mam narzędzia to czemu nie.

Jakieś sugestie? zmiany w planie?
Dzięki i pozdrawiam, jak pewnie zauważyliście wyżej, założyłem dwa nowe tagi: #wyprzegryw #przewygryw .
Może któryś się przyjmie by opisać występujące tu częściej niż się wydaje typy mirków jak ja, czyli Boomerów, którzy od lat kładą lachę na swój przegryw i zmieniaj go w wygryw, ot tak, z leniwego rozpędu.
Lepiej późno niż wcale, bo na LVL 35 pilot od Netflixa już słabiej bateria trzyma, nie zawsze staje na wskości zadania na żądanie, jak to było za 16stolatka. Trzeba korzystać póki można, bóg mi świadkiem, że nie pozwolę by półeczka mi popsuła nastrój. WYKOPOWI INŻYNIEROWIE 25K burzę mózgów nad półeczką proszę!
Dziękuję!

Pozdrawiam!
Pobierz
źródło: comment_OEdiIO7piYfqQnfjCsViBv05MAOCoHYd.jpg
  • 3
To są plany techniczne, więc ważna jest jakość.


@RabarbarDwurolexowy: jakbyś nie był przegrywem piwnicznym, to byś tą całą energię zmarnowaną na kombinowanie deski na łańcuchu - spożytkował na planowanie jak ściągnąć te "dwie koleżanki na netflixa", a ewentualna półka itp technikalia nie będą wtedy ani ich, ani ciebie rozpraszały.
Po szybkości - te haki zamontuj w rogach łózka, a łańcuchy niech wiszą luzem - netflixowiczka skojarzy z Greyem i nie obejrzysz