Wpis z mikrobloga

Ty masz problem z tym, że geje w ogóle istnieją.

@mistellaire: O przepraszam, wcale nie. Ja mam problem z aktywnością homoseksualną, a nie z homoseksualistami.
Bardzo mi też szkoda osób transseksualnych- szkoda również, że LGBT wciąga ich w swoją agitację polityczną. Masz tutaj pozytywne przykłady:
https://www.wykop.pl/link/4626645/chrzescijanin-byly-gej-w-x-factor-o-homoseksualizmie-reaguje-rzad/
https://www.wykop.pl/link/5112329/a-mozna-tez-tak-nawroceni-homoseksualisci-promuja-czystosc/
@revoolution: ale czemu zaraz imbecyl, fakty przytacza chyba.

A teraz przykład mowy nienawiści którą ostatnio ktoś mi sprzedał: "Wśród psychiatrów jest umowa, że depresji u homo się nie leczy tylko rozwija. (sic!) by zmniejszyć szansę na dołożenie się do puli genowej populacji. To da się powoli wygasić skoro to nie nabyte tylko z genów."
ty gościu serio jesteś jakiś #!$%@?


@revoolution: Nie mierz wszystkich własną miarą.

HIV można się zarazić na tysiąc innych sposobów.

Teoretycznie tak, ale 67% wszystkich wykrytych zakażeń wykrywa się u homo.
Tymczasem mężczyzn współżyjących ze sobą jest maks. 2%.

Co cie obchodzą w ogóle aktywności homoseksualne, książkę piszesz czy jak?

Człowiek ma zasłużyć na zbawienie, a jego ciało powinno być otoczone szacunkiem, a nie być sprowadzone do roli przedmiotu pożądliwości, i
@KawaJimmiego: piszesz tak jakbyś nie miał nic do całujących się kobiet. To co człowiek robi ze swoim ciałem to raczej jego sprawa a nie Twoja. Jak tak bardzo masz problem to czep się ludzi np. otyłych - to przynajmniej jest prawdziwa choroba, ich ciało nie jest przez nich otoczone szacunkiem, prowadzi do wielu chorób których leczenie pokrywamy my wszyscy .... Ale nie przeciez tobie tak naprawdę o to nie chodzi tylko
@KawaJimmiego: No no, lepiej żeby dalej myślało że orgazm ogranicza zajście w ciąże, takie dziecko 12-14 letnie wie z samoedukacji o seksie więcej niż ty. I dlaczego mówisz "Wy" ja jestem hetero, ale potrafię zrozumieć że ktoś inny nie koniecznie musi lubić to samo co ja.