Wpis z mikrobloga

@Filippa: Jędraszewskiego należy się SZACUNEK za to w jak uderza w KK. Ostateczny upadek czarnej mafii będzie zasługą takich ludzi jak Jędraszewski a nie gejowskich działaczy jakby sukienkowi chcieli.
  • Odpowiedz
@Filippa: Kogo to #!$%@? obchodzi kto czyim potomkiem jest skoro 99% ludzi w tym kraju to potomkowie chłopów pańszczyźnianych xD
Niech sobie dzieci nie wycierają mord jakimi kolwiek zasługami innych osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: Bardzo dużo wyborców głosuje na 3-literową partie wyrażając sprzeciw wobec tęczowych cyrków objazdowych. Może zaburze twój światopogląd, ale 10% społeczeństwa wcale nie jest sodomitami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qaswe:

sodomitami

Za każdym razem kisnę jak to czytam i mam wrażenie że dyskutuję z jakimś dziadkiem niezbyt ogarniętym w dzisiejszym świecie.

Bardzo dużo wyborców głosuje na 3-literową partie wyrażając sprzeciw wobec tęczowych cyrków objazdowych


Sugerowanie, że ta partia ma takie poparcie z powodu nastawienia do LGBT. xD tym bardziej że były przeprowadzane badania z których wyszło że przeciętny Polak ma ten temat głęboko gdzieś.

Zgodnie z badaniami 57% popiera związki
  • Odpowiedz
@Filippa: "Jako prawnuk powstańca warszawskiego" - sorry, niezależnie od tego, co jest istotą tego wpisu i co zasadniczo podzielam, to straszliwie mnie irytują takie figury retoryczne. "Mam rację, bo mojego przodka ktoś skrzywdził", no super.
Jakbym miał stosować taką logikę i podliczył wszystkich członków swojej rodziny, którzy zginęli w obozach koncentracyjnych, jenieckich, albo zostali wywiezieni na Sybir tudzież zginęli w starciach z NKWD, to by mi wyszło, że nikt w tym
  • Odpowiedz