Wpis z mikrobloga

Pewnie będzie to #niepopularnaopinia, ale co tam, ci pokemoniarze na Cmentarzu Rakowickim to budzą politowanie. Chodzą w grupkach po tym cmentarzu jak pajace, kabelki od powerbanku w kurtkach, całkowicie odcięci od świata i gadają jakie tam mają pokemony i co tam nie będą z nimi robić wieczorkiem.

Dramat, z jednej strony ktoś sobie sprząta grób, wspomina zmarłych, zwiedza cmentarz i groby, a obok pokemoniarze się ekscytują swoimi pokemonami.

#krakow #pokemongo
  • 12
@Niss: pracowałem kiedyś obok, w dawnym wieżowcu Tepsy. Byłem pod wrażeniem ile tam jest pokestopów ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niss Wracałem dzisiaj do domu i identyczna sytuacja stoi 3 graczy i coś mówią Charmander ma dwie formy ewolucji Charmelona i Charizarda. Jak na dzieci w tym wieku (12-14) bycie na cmentarzu o 22 powinno być dla rodziców niepokojące.
@Niss No przez cmentarz tylko na kolanach robiąc znak krzyża co nagrobek. Wyciągnijcie kij z dupy, jeżeli komuś z tych trupów przeszkadza to ze ludzie mają przyjemność ze spędzania wolnego czasu na swiezym powietrzu to #!$%@? im w znicz. Ja bym się cieszył ze odwiedza mnie ktos więcej niż zdewociała staruszka, - co w tym złego tak długo jak nie robią pajacerki?
@dawid3012: starsi potrafią robić większe przypały niż młodzi xD Nieraz na CD widziałam takich pajaców 40+, co to drą mordy, bo spotkali coś z super statami xD Albo jak są raidy i przeżywają damage.
Mimo że też gram, to czuję mega siarę z takich osób, no i przykry to widok... Niby nie chodzi o to, żeby ludzie po 30 wsadzali sobie kij w dupę, no ale jakieś granice przyzwoitości są