Wpis z mikrobloga

Taki mój apel odnośnie komentarzy o średniej wieku głosujących.

Proszę uprzejmie nie robić o tym memów, nie pisać złośliwych komentarzy, nie mieć pretensji do osób starszych.

Mają pełne prawo do udziału w wyborach i bardzo dobrze, że z niego korzystają. Całe życie pracowali dla Polski, korzystali z różnych usług, więc darujcie sobie komentarze, że jest im bliżej do śmierci.

Można mieć pretensje jedynie do osób młodszych, które frekwencję zaniżają.

A to, że część z nich jest zmanipulowana przez telewizję publiczną, to temat na osobną dyskusję.

Dziękuję, dobranoc. #wybory
  • 30
i taki jest wydźwięk każdego wpisu jaki czytałem. Że młodzi siedzą w domu, gdy starsi głosują. Przecież nikt im nie broni w tych wpisach


@Rabusek: Pierwsza strona gorących, wpis o "geriatrii szturmującej lokale wyborcze jak Niemcy w 39" i co najmniej dwa memy o babci, która kupuje garnki albo nie potrafi obsłużyć komórki
Pierwsza strona gorących, wpis o "geriatrii szturmującej lokale wyborcze jak Niemcy w 39" i co najmniej dwa memy o babci, która kupuje garnki albo nie potrafi obsłużyć komórki


@kobietanawykopie: I co, to nie jest prawda? statystycznie rozumiem że te garnki kupują młodzi, a starsze osoby świetnie sobie radzą z telefonami xD

No i tak, szturmują jak niemcy w 39, bo starszych osób w lokalach jest 9 na 1 młodą osobę, przynajmniej
koro chca zyc godnie to niech sobie na to zarobią,


@xetrov: Czy ty sugerujesz, że jak ktoś jest stary i biedny, niezdolny do pracy, to powinien umrzeć z głodu? Myślałem, że tacy autystyczni korwiniści już wymarli. Nie, świat nie będzie lepszy, gdy twoje rozwiązania zostaną wprowadzone, a emerytom zostanie odebrana emerytura(albo, jak postulujesz obniżona do "kilku dolarów"), wręcz przeciwnie, spowodujesz mnóstwo cierpienia i sprowadzisz Polskę do poziomu krajów trzeciego świata.
Piszesz,