Wpis z mikrobloga

@Ewa180793: Jak długo support gearbestu kazał Ci czekać? Kiedy planujesz złożyć spór na paypal? Mi gearbest powiedział, żebym poszedł do lokalnego punktu DHL i spytał czy nie ma tam mojej przesyłki gdzie nie mam żadnego numeru śledzenia od DHL ani nic...
@lebek555 to jest czas SUGEROWANY i na niego nie należy patrzeć, dodatkowo w regulaminie sklepu masz jasną i czytelną informacje o tym że przy takich wysyłkach to może trwać znacznie dłużej
@Ewa180793: i jak tam sprawa z gearbestem? u mnie minęło 60 dni i powiedzieli, że oddadzą 30%, bo przesyłka nie była ubezpieczona, jakiś żart po prostu. Przed chwilą zmieniłem spór w roszczenie.
Nie chce Cię martwić, ale na 98% przesyłka Ci nie dojdzie, a gearbest może nie chcieć oddać Ci 100% kwoty, tak jak w moim przypadku, początkowo kazali mi czekać aż minie dwa miesiące od daty zamówienia po czym napisali:
że nie wykupiłem ubezpieczenia i nie mają obowiązku oddać mi nic, ale z racji tego, że chcą okazać dobrą wolę to oddadzą 30% XD, teraz zgłosiłem roszczenie na paypal i liczę, że oni
@lebek555: zwrócili mi całą kasę, paczka się zgubiła. Zamówiłem jeszcze raz i teraz znów wisi na tym samym statusie od 20 grudnia xD na pocieszenie mam to, że parę osób już zgłasza ten sam problem z tym samym statusem, z tego samego dnia ;) były święta, liczę że po 3 królach ruszy ;)