Wpis z mikrobloga

inne partie zabiorą 1500 i nie oddadzą 500


@MilionoweMultikonto: Mi nikt nic nie oddaje, tylko coraz więcej zabiera, i w sklepach coraz więcej zostawiam za te same zakupy. Jak tak dalej będzie to staniemy się drugą Wenezuelą.
  • Odpowiedz
@Ciascio: Dlatego, że zabranie 500+ to obcięcie sobie wielomilionowego elektoratu. Nie da się już tego zatrzymać w łatwy sposób. To jest jeden z powodów upadku Grecji – nadawać socjalu, potem "ojejku, nie ma pięniędzy, to zabierzmy socjal" i cyk – ludzie wychodzą na ulice.
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: To może ci co głosowali na pis, ja na tych najduchów nie głosowałem, a też cierpię z tego powodu. A te głupole co głosują tną gałąź, na której siedzą i nawet nie widzą. To jak na tym obrazku z rowerem i wsadzeniem sobie kija w szprychy.
  • Odpowiedz
cierpisz bo nie potrafiłeś przekonać elektoratu pis do właściwych rozwiązań ich problemów


@MilionoweMultikonto: CZO? taa przekonaj patusa nieroba, że darmowa kasa mu się nie należy :D Mam chodzić jak jehowi i nauczyć nierobów i zacietrzewione katolstwo, ze pis to zło. No żarcik przedni cumplu.
  • Odpowiedz