Wpis z mikrobloga

Wie ktoś o jakimś dentyście prywatnie który miałby termin na dziś jeszcze? Może ktoś zna jakiś gabinet gdzie lajtowo są terminy. Ząb mnie tak #!$%@? od 3 dni ze zaraz sam sobie go wyrwę ( ͡° ʖ̯ ͡°) #krakow #dentysta
  • 12
@SkrytyZolw: Serio? Chodzi ci o błąd medyczny / błąd w sztuce lekarskiej (bo błąd w sztuce to jest jak aktor tekst pomyli)? To jest gruba rzecz - określenie jest zdecydowanie nadużywane i nie patrz na definicję w wikipedii bo nikt poważny się nią nie podpiera.
Nieprzyjęcie pacjenta z bolącym od trzech dni zębem to nie jest błąd medyczny! Jakby ktoś ci padł w poczekalni nieprzytomny a ty byś to olała to
@wykopowaswinia: Jestem świeżo po studiach. Poszukam tego fragmentu w książce, bo na prawdę jestem niemal pewna.
Chcesz mi powiedzieć, że pacjenta z 40° gorączki, bólem i ogólnym złym samopoczuciem odsyłasz bez żadnej interwencji? Już słyszałam opowieść o pani doktor, która tak zrobiła. I dziewczyna skończyła z sepsą na ostrym dyżurze.
@SkrytyZolw: No hola, bolący od 3 dni ząb to nie jest:

40° gorączki, bólem i ogólnym złym samopoczuciem


Pacjent z rozlanym ropniem, gorączka i objawami ogólnymi to jest ta sama liga co nieprzytomny pacjent w poczekalni.

Wiesz jak wyglada 50% pacjentów bólowych? Komuś nie chce się czekać na wizytę, czyta w internecie, że z bólem „lekarz ma obowiązek podkreślam OBOWIĄZEK go przyjąć” wbija do rejestracji i się awanturuje jak słyszy,