Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@no_49 bedziesz cos kiedys chcial to ci moge po kosztach ogarnąć jakiś zestaw. I tak często wysyłam za granicę, więc czas na pakowanie sie znajdzie :D
  • Odpowiedz
@nowik1492: No niby robią to dobrze, ale nie poinformowali wszystkich uczestników OMBF o takiej akcji. Czyli wygląda na to, że dostali tylko Ci wyraźnie niezadowoleni?
  • Odpowiedz
  • 0
@Iperyt Nie wszyscy uczestnicy byli zainteresowani ich piwami. Nie wiem jak mieliby w ogóle poinformować wszystkich?
No gest browaru raczej obligatoryjny, ich sprawa komu dają. Nie każdy też chciał.

W sumie był odzew cebulaczków i bóldupienie "ja bylem a nie dostałem!", ale jak za darmo nie dawali to jednej połowie smakowało w tamtej postaci, kolejni w ogóle nie pili tego piwa, a reszta w ogóle nie miała pojęcia co się dzieje :D.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak mieliby w ogóle poinformować wszystkich?


@nowik1492: To akurat nie trudne, wystarczyłoby poprosić Grzesia o listę e-maili osób, które kupiły bilety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi tam osobiście nie zależy, dostałbym to bym się ucieszył.
  • Odpowiedz
No chyba nie bardzo grzesiu moze udostepniac dane klientów zewnetrznym podmiotom bez ich zgody ;)


@nowik1492: To wystarczyło go poprosić o to, aby do tych klientów rozesłał wiadomość o zaistniałej sytuacji
  • Odpowiedz
  • 0
@Iperyt A potem jeszcze wyłapywać śpioszków którzy nie wyrażą zgody i będą kręcić dymy, że nie dostali.
Nigdy wszystkim nie dogodzi w tym kraju :).
Plus obstawiam, że to piwo realnie piło z 20% obecnych na tej sesji.
Z czego, olaboga część była nawet zadowolona :D.
  • Odpowiedz