Wpis z mikrobloga

Gdy zamykasz oczy w tej ciemności widzisz mroczki, które stają się niewyraźne, gdy na nie spojrzysz. Ostatnio zasypiajac odprezylam się i skupilam uwagę na tych kształtach. Czułam, że jestem na pograniczu snu. Te mroczki zamieniły się w bardzo wyrazne kształty. Nie potrafię sobie przypomniec jak to dokładnie wygladalo, ale pamiętam, że poruszaly się jak w kalejdoskopie, wirowaly. Prawdopodobnie były kolorowe. Układały się we wzory podobne do roslin i figur geometrycznych. Gdy zaczelam się zastanawiac co tak właściwie się dzieje i co widzę, wszystko zniknęło i odzyskalam swiadomosc, nie zasypialam juz. Czytałam, że podczas snu mózg wytwarza DMT. Nie znam się na tym, ale moze to ma z tym zwiazek. Ktos wie? Ktos takiego czegos doświadczył? #pytanie #pytaniedoeksperta #sen #biologia #narkotykizawszespoko
  • 2
  • Odpowiedz
@Taeduasatla hipnagogi
Ja mam takie uber mocne, że zamykam oczy, a oczy wyobraźni dalej otwarte
Wtedy też właśnie bawię się telefonem, który w rzeczywistości ma zablokowany ekran, ale w mojej głowie życie toczy się dalej

Ogunie kiedyś się tego strasznie bałem, bo se za dużo wkrecilem, ale potem zamiast z tym walczyć po prostu przytuliłem to i tak co wieczór się bawię
  • Odpowiedz