Wpis z mikrobloga

do wszystkich przeciwników #korwin i #konfederacja. Korwin jako jedyny reprezentuje w polskiej polityce ludzi o poglądach wolnościowych. Od ponad 20 lat nikogo takiego w polskim sejmie nie było. W zasadzie wszystkie inne poglądy były reprezentowane. Mieliśmy homoseksualistę, transwetytę, komunistów, faszystów, ludzi centrum, katolików i zielonych. Nas jest 2 może 3 procent ale przez debilny (niekonstytucyjny) próg wyborczy naszego reprezentanta nie było. On nic nie zmieni bo 5 czy 13 głosów nic nie daje. Daje nam jednak złudne poczucie, że ten sejm czy cała polityka ma jakikolwiek sens. Wy wybieracie swoich a my swoich. #wybory #polityka
UberWygryw - do wszystkich przeciwników #korwin i #konfederacja. Korwin jako jedyny r...

źródło: comment_dD4l5vG1apNrjGrpbARpOVacyO4VVo6O.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@UberWygryw: jak rozmawiam z wyborcą Korwina i odnosi się on do tej słynnej wolności to od razu wiem, ze mam do czynienia z osobą 100iq, bo akurat Konfederacja ma z wolnością jeszcze mniej wspólnego niż PiS
  • Odpowiedz
jak sobie tłumaczycie, że taki wspaniały wolnościowiec najchętniej pozamykał by pedałów w więzieniach?


@wykopowaswinia: chodzi o wolność gospodarczą dla Polaków o prawicowych poglądach
  • Odpowiedz
@Nie_znany nie mówię że program konfederacji mi się podoba, bo na przykład sam jestem za legalizacją związków partnerskich ale jeśli chodzi o gospodarkę to konfederacja>lewica i według mnie poglądy gospodarcze są istotniejsze niż społeczne
  • Odpowiedz