Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uważam, że Lewica powinna otworzyć się na młodych sfrustrowanych seksualnie mężczyzn, którzy są równie często obiektem kpin co homoseksualiści, inaczej będziemy świadkami mizoginizacji tej części społeczeństwa i dzięki temu będą zyskiwały takie twory jak Konfederacja. Wśród mężczyzn 18-29 Konfederacja miała 40% poparcia, taki sam odsetek mężczyzn w tym przedziale wiekowym jest samotnych, więc to nie jest przypadek. Pierwszym dobrym krokiem byłoby powinna zdefiniowanie w mowie nienawiści również znieważenia na tle braku aktywności seksualnej, to moim zdaniem sprawiłoby, że duża część zwolenników Konfederacji zagłosowałaby na Lewicę.

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #konfederacja #korwin #bekazkorwina #razem ♯polityka #wybory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 19
TrzeźwyGóral: Jak to ma pomóc? Co rządzący mogą zrobić? Sam nie jestem jakimś gogusiem, ale też nie jestem stulejem, wymiekam przy samcach alfa ale nie miałem nigdy problemów z dziewczynami, celując w mniej urodziwe i też ta sfera życia nie jest u mnie tak wazna, nie jestem desperatem i sfrustrowanym mizoginem. Trochę sponiewierany przez psychopatów ale pracuje nad soba. Co z tym można zrobić? Wprowadzić seks socjalny? Przywrócić służbę wojskową? Po
picuś glancuś: najgorsze jest to, że lewactwo zapewni femoidom refundację antykoncepcji, dzięki czemu będą mogły jeszcze bardziej się puszczać. Zupełnie tego nie rozumiem. Rzekomo robią to by zapobiegać niechcianym ciążom, ale idąc tą logiką powinni zapewniać każdemu przegrywowi furę, mieszkanie deweloperskie i różową by zapobiegać strzelaninom w szkołach/samobójstwom/gwałtom etc.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
NiebieskiTygrys: @TrzeźwyGóral Obniżenie wymagań to dla niektórych nie wystarczy.

Mam aspergera, takiego że dom ogarnę i nawet dobrze mi się żyje jako #programista15k , ale jestem niemalże niemową, chyba że przychodzi do jakichś interesów. I to nie jest nieśmiałość, bo jak mam coś załatwić to załatwię, więc "przełamywanie się" nic nie da. Chodzenia na imprezy i innych "do ludzi" też próbowałem.

Do tego zupełnie nie potrafię się bawić, nie mam