Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch #wiedzmin3
Co za ścierwo xD

1. Kupiłem kartridż (nr wydania LA-H-AURVG-EUR).
2. w drodze do domu odpaliłem (Switch zapytał "grać czy ściągać patcha?")
3. wybrałem grę bez patcha, miałem w opcjach języka wybór pobrania dodatkowych języków
4. wróciłem do domu, ściągnąłem patcha
5. wracam do ustawień i NIE MA OPCJI POBRANIA INNYCH JĘZYKÓW (screen)
6. w eShopie nie ma paczek z językami xD
7. usunąłem grę (software)
8. restart konsoli, wkładam kartridż
9. NIE MOGĘ ODPALIĆ BEZ POBRANIA PATCHA xDDD (ergo nie mogę dostać się do tego menu które dawało nadzieję na pobranie innego języka)
10. ściągam update ponownie, nie wiem co dalej ¯\_(ツ)_/¯

#nintendo #witcher3

Żeby nie było - zaznaczę, że kupiłem poza Polską, okładka po angielsku, no ale bez jaj.
Rowley - #nintendoswitch #wiedzmin3
Co za ścierwo xD

1. Kupiłem kartridż (nr wyda...

źródło: comment_50pupTeGbCk0SbeCRs97LcjdN0W48DzZ.jpg

Pobierz
  • 21
@PeterPolska: Teraz oddać / sprzedać kartridż, kupić polski digital. 30 złotych droższy niż moja wersja. Jak ja nie lubię digitali, ehhhh. Kupisz i przepadło, konto z grami warte tyle co nic. Kasa leci w kosmos.

Jak mam kupić w Tajlandii polski kartridż :|
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rowley: moze przywróć konsole do ustawień fabrycznych to przy uruchomieniu gry wyskoczy znow opcja do ściągnięcia innych języków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rowley: spróbuj najpierw sam Cache ale wątpie że to pomoże, wydaje mi się że dopiero po Restore Factory Settings masz szanse na zobaczenie z powrotem tego menu (plus może Format microSD Settings, gdzieś coś musiało się zapisać w konsoli że straciłeś możliwość odpalenia bez pobrania patcha gry z kartridża). Tak czy siak nie gwarantuje ze to pomoże ale warto spróbować dla polskiego języka w wieśku ;)