Wpis z mikrobloga

@J-Roc ty masz logikę debila, palenie papierosów nie niesie za sobą absolutnie żadnej korzyści a generuje ogromne koszty dla leczenia powiklan, wplyw na zdrowie jest oczywisty. Stąd jak sadze ten komentarz.
  • Odpowiedz
@J-Roc: no tak, tylko każdy myślący człowiek wie, że wraz ze wzrostem cen benzyny, rosną ceny wszystkiego, bo to jest niezbędne paliwo do samochodów żeby jeździły. Fajki natomiast służą tylko do zaspokajania uzależnienia, do którego sam doprowadziłeś zaczynając palić. Pokaż mi choć jedną rzecz do produkcji której wykorzystywany jest tytoń i nie służy (ta rzecz) do zaspokajania głodu nikotynowego
  • Odpowiedz
  • 0
@Toszeron czym cię niby truje? W większości pale w miejscach do tego przeznaczonych. Nawet jak zapale na ulicy i ty przez 5 sekund poczujesz dym to raczej nie umrzesz od tego ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@J-Roc: To jesteś chwalebnym promilem wśród tych, którzy mają w dupie, gdzie leci dym, bo przecież niech żyje wolność i swoboda. Nie żebym był święty, paliłem ponad 10 lat i dziś się tego wstydzę.
  • Odpowiedz
@ajncwajndraj: ja jebię, a ci dalej o tym, że wzrost płacy minimalnej powoduje inflację XD BEZROBOCIE BĘDZIE, A NIE INFLACJA, WBIJCIE TO SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ŁBÓW I PRZECZYTAJCIE COŚ WIĘCEJ Z EKONOMII NIŻ DEFINICJĘ INFLACJI NA WIKIPEDII
  • Odpowiedz