Wpis z mikrobloga

Mirki ktoś z was studiuje może na kierunku Grafika w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania i mógłby się wypowiedzieć jak jest tam jeśli chodzi o tzw grafikę tradycyjną jak malarstwo etc czy trzeba już coś umieć,mieć tzw talent czy da radę od 0 na tym kierunku studiów i czy przygotowywują od 0 etc
#wit #studbaza
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@N3XU: ja skończyłem tą uczelnie, malarstwo i rysunek to trochę inna bajka niż myślisz. Profesorowie wymagają twojej wizji tego co się rysuje czy maluje, nawet jeżeli jest to całkowicie abstrakcyjna wizja. Nie chodzi w tych przedmiotach o 100% oddanie realizmu martwej natury czy modela.
@defacto: Chodzi mi bardziej o to czy jak nie mam talentu do malowania rysowania na kartce to czy od razu na wstępie jestem już spalony i nie mam po co dalej studiować tego kierunku
@N3XU jestem teraz na drugim roku, powiem ci tak, są tacy którzy od 0 przyszli i robią duży progres na tyle, że to widać i wykładowcy to doceniają. No ale to też zależy od wykładowcy jak i Twojego przykladania się do rysunku czy malarstwa. Więc się da (ʘʘ)