Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 287
#!$%@? ale rakowosko u mnie w pracy xd Coś tam gadają o angielskim, a taki koleś około 50 lat, że kiedyś dawno temu, jak były początki internetu w Polsce, przez brak angielskiego przeleciało mu kolo nosa milion dolarów, bo na amerykańskiej stronie wyskoczyło mu, że był milionowym odwiedzającym. Zadzwonił pod nr tel który tam był i tylko powiedział "my name is..." A oni do niego coś gadają a on "polish, polish" i się rozłaczyli xd i żałuje, że nie poszedł do sąsiadki bo ona wykłada angielski na polibudzie xdxd i jakiś czas później wygrał wycieczkę na Karaiby, ale też nie znał angola. Najgorsze jest to, że on jest przekonany, że to było legitne bo to "początki internetu w Polsce i nie było oszustów" xd #bekazpodludzi #grazynacore #polakicebulaki i chyba #heheszki
Pobierz
źródło: comment_Rm4XXrLN0OEdO0wly0wriZG7Y8vfiNyz.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AndzejGolara: do mnie jakiś czas temu do sklepu przyszedł dziadek, by odebrać samochód z otrzymanej wiadomości SMS informującej o wygranej. Nie dał się w żaden sposób przekonać, że to może być oszustwo i żądał numeru do zarządu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZdarzaSie: @Wight: kiedyś przez chwilę byłem na takim jakby dziale obsługi klienta czasopisma/firmy, która w swoich katalogach dawała od #!$%@? zdrapek kluczy itp w których oczywiście zawsze wygrywali się tv, samochód itp. Ci starsi ludzie byli w stanie odesłać zdrapek, wraz ze swoim zdjęciem i listem odrecznym z podziękowaniami za wygraną. Raz nawet był list, w którym pytał, czy kuriera nikt nie napadł kiedy niósł ten telewizor bo czekają już
@AndzejGolara: Klucze? To chyba w R&D pracowałeś. Pamiętam jak z tego przesyłali co roku. Dzikie lata 90 :D. Z takich fajnych wałków z tamtego okresu to jeszcze dobre było AUTOTAK Cienkasy na raty w systemie argentyńskim.