Wpis z mikrobloga

Nawet nie przypuszczacie jakie to zajebiste uczucie: po 3 miesiącach bezrobocia iść do nowej pracy; w zawodzie, niedaleko od miejsca zamieszkania, za lepszą kasę jak ostatnio, mają całkiem dobry pakiet benefitów ( nie, nie mamy owocowych poniedziałków, ale też jest zajebiście). Mirasy, 10 lat taki podjarany nie byłem (ʘʘ) Trzymajcie kciuka, żeby się nie #!$%@?ło.
  • 52
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alheed: niestety znam to uczucie, jako operator koparki się odbijałem od ściany przez miesiąc sierpień cały, nie mogąc nic znaleźć. To strasznie #!$%@? i frustruje, jak ciągle słyszysz, że za słabo, że za mało, że się nie nadajesz, że coś tam. Tak, jakby wszyscy pracujący w danej firmie byli mistrzami w swym fachu za 20 PLN na godzinę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michalinaaa: ej, no dokładnie xD
Plus w poprzedniej robocie było, że hurr durr całe życie na małych koparkach, nie umiesz robić na dużej xD
Wszystko jest dokładnie tak samo, ale miszcz ze wsi wie lepiej.
Poszedłem potem do następnej pracy, każdy z kim rozmawiałem mówił wprost, że na małych jest trudniej, bo musisz uważać na krawędzie, domy, ogrodzenia itd. A w dużej na kopalni to wiesz, machniesz 2x i zrobione i
@Alheed: to samo. Miesiąc szukałem pracy i nic, teraz zaczepiłem się w nowym miejscu i od razu zadzwonili z praktycznie każdej cvki jaką aplikowałem. A sama praca jest spoko i ciesze się każdego dnia jak idę pracować
@buczubuczu: ale ludzie mysla ze sa znawcami, chca pokazac ze rzadza a #!$%@? sie znaja. Lepe bym #!$%@? takim ale trzeba sie ugryzc w jezyk no bo kasa, kasa. Za zadne skarby nie chce fizycznej pracy z chołotą. Mialam porownanie z umyslowa praca. Wyksztalceni ludzie pomagali mi ciagle jak czegos nie wiedzialam, bez krzykow. Nie ma porownania w ogole
@Alheed: Kurła mam nadzieję, że się chociaż trochę #!$%@?łeś jak należy na tym bezrobociu, jakiś wypad w Bieszczady albo coś, bo jak nie to lipa. Nie można dawać ludziom tak złego przykładu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michalinaaa: nie no, ja trafiałem poza jedną pracą, gdzie był po prostu stary dziad szefem i ciągle się przypieprzał w miarę ok. Najczęściej debilami bez kultury są szefy, co to mają o sobie uber mniemanie I traktują wszystkich podwładnych jak debili. Pracownicy zwykli spoko, porozmawiać, podpytać o pracę zawsze możesz i w większości przypadków wszystko jest ok. Tak jak i w byłych pracach, tak w obecnej - pracownicy na równi ze
@Alheed: Cieszyć się, że się idzie do pracy... Idealny niewolnik.

Całe szczęście Żona pracuje i mieliśmy oszczędności...mieliśmy,


Twoja żona pracowała, a i tak w tym czasie przewaliliście wszystkie oszczędności?
@HAL__9000: #!$%@? następny... jak bez pracy wyobrażasz sobie normalne funkcjonowanie? Są opłaty, które musisz co miesiąc robić, z nieba to nie spada. Uwierz mi, że są takie miejsca, gdzie nie musisz #!$%@?ć po łokcie #!$%@? gównem, żeby zarobić na swój byt, a wykonywana praca może przynieść w cholerę satysfakcji, plus można poznać ciekawych ludzi. Są takie osoby, które traktują pracę jako dodatek, który pozwala realizować marzenia a nie jako całe życie.