Wpis z mikrobloga

@zemsta_przegrywa hehe ale tak to na kościółek wykopki pierwsze żeby nasrać, religia w szkole? Hur dur religia do zakrystii! Tradycyjne wartości? Co iksde co za #!$%@? xD DZIECI? KURŁA GUWNIAKI KASZOJADY BACHORY ZABIERZCIE TEGO WYJCA BO SIĘ ZESRA!!!!!

A teraz się okazuje że jednak normalna rodzina chłopak i dziewczyna i w głębi duszy każdy ma zakodowane jak to powinno wyglądać, skrycie pragnie takiej cieplej sielanki, domu do którego chcę się wracać. Kochający
@wojtek_bez_portek: Ja się zastanawiam, po co w sumie ludzie z takim lewicowym podejściem do życia żyją? Rodzine beee, religia bee, tradycja bee, dzieci bee, praca bee, bo nie będę robił na kapitalistę. #!$%@? im pozostaje tylko żyć, żreć i potem zdechnąć jak robal, bo rzadko kiedy mają jakieś hobby poza aktywizmem politycznym, w który każdy ma #!$%@?.
@zemsta_przegrywa przecież to zdjecie ze stocku a pelikany zjadly caly chleb nawet nie gryząc xDDD

@wojtek_bez_portek pelikan #1

@HarvestinSeason no tak bo jak sie od zycia odejmie zrobienie gowniaka i zalozenie rodziny to zostaje taka pusta wydmuszka xD Tysiace lat rozwoju technologii i społeczeństwa dzieki kilku babelkom i checia wsadzenia parówki w dziurke xDDD
@Canova: To jaki przeciętny lewicowy wykopek ma cel w życiu poza spamieniem na tagu #antykapitalizm i neuropie? Przecież obecne patriarchalne, konserwatywne, nacjonalistyczne społeczeństwo jest kompletnie sprzeczne z jego światopoglądem, więc usprawiedliwia bycie NEET'em 'odrzucaniem opresyjnego modelu społeczeństwa'. Poza tym, absolutnie prokreacja i komórki społeczne takie jak rodzina nie miały nic wspólnego z rozwojem cywilizacyjnym. To przecież oczywiste, że jakby rodziło się mniej ludzi, a najlepiej w ogóle to cywilizacja byłaby na
@HarvestinSeason

Poza albo będziesz Danem Billzerianem po 40'stce, albo bez rodziny będzie ci bardzo smutno, uwierz mi.


Ameryki nie odkryłes. Ten kto ma szczescie w zalozeniu rodziny to ja założy (nawet duzym kosztem w sensie wybierajac kobietę z którą sie nie dogaduje/która mu sie nie podoba ale po prostu jest w jego zasiegu. Tak powstaję spokojnie 50% małżeństw gdzie ludzi potem trzyma tylko dzieciak i kredyt od wydrapania sobie oczu) a twn
@Canova: Statystycznie u Zoomerów w Polsce jest podobno 12% NEET'ów wg. wikipedii, a u milenialsów 20%. Więc to realny problem cywilizacyjny i ekonomiczny. Nie byłoby problemów z niedoborem pracowników jakby ci ludzie pracowali, ale do tego trzeba im zapewnić godne warunki pracy, więc w Polsce mają jakieś usprawiedliwienie, ale na NEET'ów z bogatego zachodu można tylko splunąć.
@HarvestinSeason neuropa chce się ruchać kazdy z każdym roznosząc choroby, bo przecież każdy ma prawo ruchać się z kilkoma na raz "średniowieczny prawaku", a jedyne co potrafią wnieść do społeczeństwa to swoją #!$%@? ideologię. Aborcja dla każdego! Przecież bombelki to zło, chociaż #!$%@? nie wiedza, że państwo potrzebuje nowych obywateli bardziej od homoseksualistów.