Wpis z mikrobloga

@marv0oo: @Dpdp: @Trixie: Takie sprawy rozwiązuje się wtedy sądowo. Jest ich pomijanie mało.
Pieszy ma mieć w ruchu drogowym bezwzględne pierwszeństwo. Dopóki tak nie będzie, dopóty ciagle będziemy państwem-dżunglą dla drogowych troglodytów.
To jest podejście które dobrze pokazuje dojrzałość społeczeństwa. Podobnie było z podś#!$%@? z sortowania śmieci. Społeczeństwo było do tego niedojrzałe. Dojrzało.
Do cywilizowanych zasad na drodze też dojrzeje. Podś#!$%@? z sortowania śmieci niczym nie różnią się od
@motaboy: Gdzie na się kończyć pierwszeństwo pieszego?
Może zacznę bez patrzenia przechodzić przez drogi ekspresowe, bo to kierowcy mają uważać?
Pieszy ma mieć w ruchu drogowym bezwzględne pierwszeństwo.


@motaboy: pieszy ma mieć pierwszeństwo na drodze SAMOCHODOWEJ? XD

To jest podejście które dobrze pokazuje dojrzałość społeczeństwa. Podobnie było z podś#!$%@? z sortowania śmieci. Społeczeństwo było do tego niedojrzałe. Dojrzało.


gówno prawda, dalej wyrzucają śmieci do lasów. Zamiast zmuszać do segregacji powinni stawiać automaty wymieniające butelki i puszki na pieniądze. Gwarantuję, że menele będą masowo zbierać te śmieci z lasów i parków, po
@marv0oo: Tak. Na wszystkich poza ekspresowymi i autostradami - tak.

Nie wchodzę w rozmowę o śmieciach. Wydaje mi się ze zrozumiałeś co napisałem - jeśli nie zrozumiałeś, to tym bardziej szkoda mojego czasu.
Takie sprawy rozwiązuje się wtedy sądowo. Jest ich pomijanie mało.

@motaboy: przeceniasz nasze sądy. Dużo ludzi będzie w więzieniach siedzieć z powodu samobójców. Ja nawet bym się zgodził z argumentem dojrzewania społeczeństwa do takich spraw, ale prawo i sądownictwo ciągle będzie za społeczeństwem. W momencie, w którym przepis jasno nie mówi w jakiej sytuacji taki osobnik będzie karany, to każdy sąd inaczej bedzie interpretował to samo prawo i dużo osób będzie
@motaboy: Uważam że mamy strefy zamieszkania w centrach miast, a poza nimi ruch pieszych jest na tyle mały by też mogli uważać.
Ale cóż, wybierajmy takich przedstawicieli by dobrze nam się żyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DeV_id: dziś jadąc do pracy po 4 nad ranem jakiś typ szedł po prawej stronie drogi poza miastem (ograniczenie 90) ubrany na czarno. Gdyby był pijany i wpadł mi pod koła bym poszedł siedzieć za jakiegoś debila, bo zauważyłem go dopiero około 50 metrów od samochodu.