Wpis z mikrobloga

no elo dziś pewien miras @4gN4x wrzucił wpisa
O tego
na wykop. Zawierał on pytanie zadane na popularnym portalu do wrzucania kaszojadów facebook.com
Pytanie brzmiało mniej więcej:
Widzisz [ładną dziewczynę] po drugiej stronie lufy, co robisz?

Pytanie to niestety wywołało wśród Sebów walczących zwarcie w obwodach i czytając komentarze zamieszczone w formie screenów czuje się strach oraz zażenowanie. Strach wynika z tego że postopil by oni niczym 3 linia fromtu z dziich ostępów Związku Radzieckiego, a zażenowanie jest spowodowane tym ze oni nawet nie wiedzą o czym pisać.

ALE NA CZORT MNIE WOŁASZ? (bo zawłołam Cie w komentarzach)

Jak wiecie nie lubie centralizacji sieci, i staram sie walczyc jak mogę, na przykład prowadzę swoją stronę i tak dalej, taki donkisztizm XXIw i struktura oraz zapędy Facebooka mnie drażnią. (tak mam konto bo studenci są upośledzeni i nie umieją w forum)

WIEC O CO CHODZI?

wyraziłem swoje emocje spowodowane tym co zobaczyłem stwierdzeniem że taki portal jak facebook powinien być zablokowany na granicy Rzeczpospolitej.

I Z TEGO MIEJSCA ZAMIERZAM UDERZYĆ SIĘ W PIERŚ BO PRZEZ CHWILĘ POZOWOLIŁEM BY ZAMODRYZM SIE WZMOCNIŁ.

Trzymanie ludzi za pyski nie poprawi sprawy, a wręcz ją pogorszy. Bohaterowie scrrenów są raczej zagubieni i powinniśmy im dać dłoń i edukować, a nie blokować dostęp. To jak rodzić co pilnuje ciągle dziecka, pewnego dnia nie upilnuje i gówniak rozwali sobie buzię o beton bo nie będzie umiał asekurować się rękami. Tak samo w przypadku tych trzeba edukować bo to jedna z najpotężniejszych broni jaką może mieć obywatel. Rzetelna wiedza.

NO ALE PO CO WPIS?

wpis powstał gdy z przerażeniem spostrzegłem iż 73 osoby zgodziły się na zamordyzm. Pamiętajcie dzieci zło wymaga tylko tego by dobzi ludzie dali se siana.
#gownowpisxnadtag #bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #spermiarze
  • 35
@rczn: ja tam kocham prawo do wymiany informacji i tajności koresponencji ale ja jestem świr

@T4F_Ti: wątpię bym cię wołał bez wyraźnego powodu

@restecp: widzisz jak na 100 osób trafi się tu 3 dzbanów zakochanych w kim zonk unie czy jak ten z pólnocej koreii nazywa to warto poddać sprawy pod dyskusję