Wpis z mikrobloga

Perfumowe towarzystwo Mirko, przejrzałam poradnik i trochę smutłam, że nie ma takich podobny ch propozycji perfumów dla różowych pasków (,)

Jakie damskie lub unisex perfumy polecacie, które kojarzą się z uwodzeniem, fetyszami i kinksterstwem? Osobne, kojarzące się z dominatrix (ale młodą, a nie starą pudernicą ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz drugie z młodą uległą dziewczyną?
Takie, które dodawałyby pikanterii i budziły wyobraźnię do klimatu takich i podobnych imprez ʕʔ
Mugler Alien EdP trochę daje jednak babcią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 23
@Elimka: Hmm może być ciężko, ogólnie zapachów tego house’u jest masa, rzucam tak nazwę bo może ktoś nakieruje bardziej na cos konkretnego od serge, po opakowaniu pasowałyby tez zapachy od kiliana - ale jak to pachnie mogę się tylko domyślać ( ͡° ͜ʖ ͡°) foto jako ciekawostka

Ogólnie może napisz jaki to miałby być zapach, każdemu takie klimaty fetyszow mogą kojarzyć się inaczej, jeden uzna ze cos
uwielbiamnalesniki - @Elimka: Hmm może być ciężko, ogólnie zapachów tego house’u jest...

źródło: comment_XPlVD9pZehpUisBT8AAsqMMtQwR4NVaa.jpg

Pobierz
  • 0
@zawadaPL: Dziękuję, przetestuję bo widziałam nawet w wąchalni (ʘʘ)
@uwielbiamnalesniki: Ja osobiście uwielbiam zapachy owocowe, a moje ukochane to YSL Mon Paris, Carolina Herrera Good Girl, Armani Si Profumo. Z tym, że to są takie zapachy na pierwsze niewinne randki, a nie późniejsze zboczuchowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem otwarta na wszystkie propozycje, bo wywącham je prędzej czy później, a tak może
@Elimka: w niektórych Sephorach stoją unisexy z Atelier Cologne, potestuj. Jak jakiś kinky zapach, to może coś ze skórą? Np Rasasi La Yuqawam, Tuscan Leather, Dior Homme Parfum, Dior Fahrenheit Parfum. Ewentualnie z nutami animalnymi, YSL Kouros lub Body Kouros, Chanel Anateus
no i jeżeli ma być zabawa na ostro, ultra hard to zdecydowanie Salvador Dali Pour Homme lub Gucci Guilty Absolute ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SpasticInk - @Elimka: w niektórych Sephorach stoją unisexy z Atelier Cologne, potestu...

źródło: comment_mpf8ZB3VEQeJB3rtSns2zPciBDDAwWm0.jpg

Pobierz
@Elimka: Przyszła mi na myśl Dita Von Teese.
Z innych np Mugler wypuścił Mirror Mirror Collection - Miroir des Voluptes (Mirror of sensual pleasures)
Juliet has a gun Lady Vengeance
Papillons - Salome lub nowsze z tej samej Bengale Rouge inspirowany kotem
Etat Libre d’Orange Putain des Palaces (dziwka pałacowa)

Uległa dziewczyna:
Angel Innocent
anais anais (głównie białe kwiaty)
J'adore
@Elimka: Powiem szczerze że nie pamiętam. Kupiłem perfumy tej marki żonie wracając z 2, a właściwie prawie 3 miesięcznej podróży służbowej do Abu Dhabi. Była zachwycona. Zapach ciężki i bardzo specyficzny, oryginalny i nietypowy - mówiła mi później że wiele osób u niej w pracy pytało się co to za perfumy.

Może leż gdzieś jeszcze buteleczka po nich. Poszukam i jeśli znajdę to wrzucę tu za moment.