Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
Nie mogę czegoś zrozumieć, czasami widzę opinie kuców twierdzących że konfederacja to najbardziej libertariańska partia w Polsce, tylko że to nie trzyma się kupy. Wytłumaczcie mi Kuce co oprócz chęci stworzenia ekonomicznego burdelu zwanego akapem macie jeszcze wspólnego z libertarianizmem? Czy popieracie legalną aborcję? Związki jednopłciowe? Albo in vitro? Jeśli nie to w kwestiach światopoglądowych jesteście konserwatywnymi zamordystami, co jest daleko do libertarianizmu.
#bekazkonfederacji #bekazkucow #polityka #neuropa #konfederacja #libertarianizm
  • 29
Czy popieracie legalną aborcję? Związki jednopłciowe? Albo in vitro?


@Kkk15: czasem straszne, że omawiane kwestie wolnościowe to tylko te tutaj wymienione

konfederacja jest najbardziej libertariańską partią (nie licząc platformy, ale oni jedno mówią, drugie robią ¯\_(ツ)_/¯) z 5 partii obecnie w sejmie, co nie znaczy, że jest libertariańska

konfa jest liberalna w gospodarce i konserwatywna w kwestiach społecznych, choć np. są za dostępem do broni
np. lewica jest liberalna społecznia, ale
@Kkk15: Ogar chopie. Libertarianie NIE popierają związków jednopłciowych, tylko całkowite #!$%@? ich z prawodawstawa i możliwość zawierania dowolonych umów (dziedziczenie czy dostęp medyczny) każdego z każdym.
Brzmi znajomo? Jeśli tak, to musiałeś słuchać Korwina, bo zamordystyczne lewicowe partie tego nie proponują.
Do in vitro nikt z Konfy nic nie ma (a przynajmniej nic takiego nie słyszałem), ale mają coś do finansowania tego - tak samo jak libtardy.
Aborcja to faktycznie kwestia,
@Kkk15: ja tam społecznie jestem centrystą mniej więcej, związki ok, adopcja może po jakimś większym eksperymencie, póki co nie ma potrzeby kiedy tyle standardowych par czeka w kolejce, kompromisu aborcyjnego bym nie ruszał, in vitro z własnych funduszy ok. Gospodarka jest po prostu pilniejszą sprawą, dla mnie wolność to kiedy państwo nie wtrąca się w sprawy społeczne, od tego jest duchowieństwo, psychologia i inni tego typu działacze czy przywódcy. Jak już
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanHagrid:

konfederacja jest najbardziej libertariańską partią (nie licząc platformy, ale oni jedno mówią, drugie robią ¯_(ツ)_/¯) z 5 partii obecnie w sejmie, co nie znaczy, że jest libertariańska
No właśnie konfederacja nie jest libertariańska, choć co innego mówią kuce z wykopu. W kwestiach gospodarczych jak najbardziej są liberalni, ale w kwestiach światopoglądowych są bardziej skrajni od PiS-u. Zapomniałem też dodać że w skład konfederacji wchodzą także nacjonaliści.

lewica jest liberalna społecznia,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czynastolatek:

Brzmi znajomo? Jeśli tak, to musiałeś słuchać Korwina, bo zamordystyczne lewicowe partie tego nie proponują.

Pamiętasz co Braun mówił o karaniu homoseksualizmu?

Do in vitro nikt z Konfy nic nie ma (a przynajmniej nic takiego nie słyszałem), ale mają coś do finansowania tego - tak samo jak libtardy.

Naprawdę? Bo zdaje mi się że Konfa jest za zakazem in vitro.

Im więcej zagadnień sobie wypiszesz, tym bardziej okazuje się, że
Pamiętasz co Braun mówił o karaniu homoseksualizmu?

@Kkk15: A co to ma do rzeczy?

Bo zdaje mi się że Konfa jest za zakazem in vitro.

Opierzasz swoje marudzenie o 'zdaje mi się'?

Tak zamordyzm konserwatywny jest liberalny

Wypisuję ci przykłądy, w których Konfa jest bardziej liberalna od twojej pseudoliberalnej lewicy, a ty w odpowiedzi potrafisz tylko rzucić hasełkiem?

@PanHagrid: Narkotyki, recepty, broń, wolność słowa, dostęp do wiedzy medycznej - w
@Artp00p2:

Dwanaście seks-przykazań dla rewolucyjnego proletariatu

Załkind Aron Borisowicz


1. Nie powinno być zbyt szybkiego rozwoju życia seksualnego wśród proletariatu – to jest pierwsze seks-przykazanie dla rewolucyjnej klasy

robotniczej.

2. Obowiązkowa jest seksualna wstrzemięźliwość do ślubu, który może nastąpić wyłącznie po osiągnięciu przez partnerów pełnej społecznej i biologicznej dojrzałości (20-25 lat) – to jest drugie seks-przykazanie dla rewolucyjnej klasy robotniczej.

3. Związek seksualny – jest dopuszczalny wyłącznie jako zakończenie głębokiej wszechstronnej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czynastolatek:

Pamiętasz co Braun mówił o karaniu homoseksualizmu?

@Kkk15: A co to ma do rzeczy?
To że braun to jeden obok Korwina najważniejszy lider Konfy?

@PanHagrid: Narkotyki, recepty, broń, wolność słowa, dostęp do wiedzy medycznej - w której z tych kwestii lewica jest liberalna?

Co mnie obchodzi że lewactwo nie popiera tych rzeczy? Dyskusje jest o tym że kuce twierdzą że Konfa to libertariańska partia, co jest nieprawdą, tu
@Kkk15: Z tego co wiem konfederacja jawnie przedstawia się jako partia wolnościowa kwestii gospodarki, a konserwatywna światopoglądowo.

Mimo tego np. Dobromir Sośnierz i Grzegorz Braun deklarowali, że będą głosować wbrew swoim konserwatywnym poglądom, bo to nie państwo powinno się takimi rzeczami zajmować.

Myślę, że sprawy światopoglądowe powinny być drugorzędne, a niemal każdy zyskałby na obniżce podatków i zmniejszeniu biurokracji.

Widać to po sukcesie jaki odniósł program 500+: większość chce tylko (i