Wpis z mikrobloga

Już myślałem, że znajdę rozwiązanie swoich problemów, że tu zapytam gdzie najlepiej dostac cypionat. Słabo śpię, zasypiam, budzę się zmęczony, regeneracja moim zdaniem jest zbyt wolna.
Myślałem, że to będzie testosteron ale dziś odebrałem wyniki i mam 7,3 ng/m czyli górna norma. Morfologia ok, TSH ok, Kortyzol w środku dnia 320 i insulina po 13 godzinach bez jedzenia 4,21 czyli badania dobre, czyli dalej nic nie wiem.
#sterydy #silownia
  • 11
@jasonfly: Od teścia znacznie lepszego snu mieć nie będziesz co prawda regeneracja po ciężkich treningach będzie lepsza, ale ja od bomby jakoś nie czuje lepszego snu a bije samego cypio. Na początku poleciłbym ci spróbować od różnych supli kup ashwagande, melatonine i sprawdź jak na Ciebie podziałają
@jasonfly: Wenlafaksyna, też długo trenowałem bo niby sport na depresję spoko, mimo że to lubiłem i w ogóle to nic mi się nie poprawiało, nawet testa przybiłem to regeneracja i wszystko na plus, ale samopoczucie i ogólne myślenie było do bani. Żałuje tylko że nie porvchałem na cyklu, bo musi być mega fajnie