Wpis z mikrobloga

co tu się odjebuje? Spermiarz nagle przeszedł do gitów, bo poczytał trochę internetów i wie jak się przypodobać wykopkom? weźcie ludzie, szanujcie się XD
#bigbrother
  • 5
  • Odpowiedz
@utaqa: nie jest GITem (dla mnie) ale dobrze wyjaśniał psycholożke (albo statystke od psychologii za 50 złotych). Może czytał internety, może nie ale grał do jednej bramki. Typ mnie w tym domu BB najpierw denerwował, później miałem z niego beke. Mimo tego wierze mu, że był za Kamilem w programie i że jest za nim po programie. A że jest jaki jest, to inna sprawa. Po prostu w BB Nocą mówił
  • Odpowiedz
@FERDOL: psycholożka też mówiła że Dawid to agresor i była po stronie Kamila więc raczej nie miał co jej cisnąć ale wchodził jej w słowo to fakt
  • Odpowiedz
@FERDOL: na bank czytał, bo w domu jakoś tak nie mówił, nagle teraz się zrobił wyszczekany jak Betoniara z poprzedniej edycji :D no był za Kamilem, ale nie aż tak twardo, o ile dobrze pamiętam to też mu cisnął w tym tygodniu dyktatorskim
nie mówię, że akurat ty, ale przeglądając tag kilka razy trafiłam na określenie że ŁUKASZ (już nie Spermiarz) GIT i aż ręce opadły jak niektórzy łatwo łykają, śmieją
  • Odpowiedz
@utaqa: cisnął mu w zadaniu dyktatorskim ale nie dlatego, że mu mózg zlasowali kompleksem Kamila, tylko dlatego, że taki ma charakter. Jako jedyny zainteresował się jego stanem kiedy wrócił Kamil od psychologa. Mówił wiele razy w programie, że go lubi i chętnie go pozna po programie kiedy będzie już sobą. Mówi to samo po programie. Dlatego wierze mu. No ale mimo tego gitem nie jest, to nie te cechy gitowskie, ktoś
  • Odpowiedz