Wpis z mikrobloga

@medykydem: Z różowymi trzeba krótko. Jeśli nie wiesz, czy ma cię w dupie, czy jest nieśmiała/przyzwyczajona do tego, że facet to jedyny inicjator to trzeba to szybko sprostować obserwujac jej reakcje na twoje działania albo nawet w szczerej rozmowie. Jako mezczyzna musisz przyjac na klate, ze do ciebie nic samo w zyciu nie przyjdzie i nie ma sie co obrazac na to jak dziala swiat.
@medykydem: "zawsze bylem tym ktory inicjowal rozmowe" - No #!$%@? debil. 2, max 3 razy z rzędu to zawsze powinen byc max. Przeciez jesli sama tego nie robi, to wiadome, ze ma #!$%@?
@sprytny-wegorz: szybko się pozbądź takiego myślenia, jest bardzo zgubne.
@Rzwk: nie tu chodzi o coś dużo prostszego, te dziewczyny są po prostu w żaden sposób niezainteresowane tą znajomością. Dziewczyny z fobiami potrafią się przełamać jeśli są zainteresowane, w ten sam sposób co przegrywy z fobiami.
W sumie racja: po co zabawiać księżniczkę która nie potrafi nawet napisać 'hej'

XD


@PanKracy582: "księżniczka" to coś co wy kreujecie, wlasnie takim spermiarstwem. Inicjatywa powinna byc obustronna, a nie ze robisz pajacyki byle jej byle pomyslala jakis ty fajny
@Rzwk: ja z taką jedną próbowałem być xD zawsze to ja musiałem pisać, powiedziałem jej kilkukrotnie, że było by miło, jakby sama też czasami napisała, bo czuje się jakbym się narzucał. No ok ok... no i pewnego razu przestałem do niej pisać, po 2 miesiącach czekania odpuściłem. Potem od jej koleżanek słyszałem, że rozpaczała jak to ona nie #!$%@?ła. #!$%@? xD
@ailurophile:
Widzę, że, masz problem z przetwarzaniem danych i najwyraźniej zlałaś wszystkich w tym wątku w jednego metaprzeciwnika, ja nie mówiłem nic o księżniczkach. Zauważyłem, że jeśli masz jakieś braki w umiejętnościach społecznych i nic z nimi nie robisz, to wyzywanie kogoś, kto te braki zauważa, jest co najmniej bezzasadne :3

A mówię to, bo sam miewałem takie problemy, ale nie wyzywałem innych od debili, tylko pracowałem nad nimi i w
Pobierz NoMercyIncluded - @ailurophile: 
Widzę, że, masz problem z przetwarzaniem danych i n...
źródło: comment_YrdKGlMvadn5WtLsLH38pDuzzY39ke0Z.jpg
@medykydem: raz miałem taką sytuację, że dziewczyna nie inicjowała kontaktu, bo uważała, że jest zbyt mało atrakcyjna, żeby coś z tego wyszło, po prostu niska samoocena i wolała się nie „wychylać”


@kwasnajezyna: No i takim dziękujemy, bo to niekończące się źródło problemów. Nie mówię, że ma być mistrzem komedii, ale potem jest "wstydzem siem" albo inne złośliwości żeby Twoją pewność siebie zbić do takiego poziomu, żeby ona poczuła się lepiej
@medykydem: zauważyłem, że jest to powszechne i to nie tylko w przypadku "księżniczek" które liczą na bycie adorowaną.
To chyba wynika z tego że dzisiaj relacje w dużej części opierają się o pisanie przez "szybę" monitora. I faceci też tak mają, ale to chyba na laski bardziej to działa - po prostu ciężko zainicjować rozmowę, pojawia się lęk i wygodniej, bezpieczniej jest odsuwać od siebie ten temat, nawet jeżeli to zła
@medykydem: Zauważyłem już jakiś czas temu, że z facetami jest dokładnie odwrotnie niż z kobietami w tej kwestii. Jak facet się nie odzywa, to zainteresowanie dziewczyny jego osobą rośnie. Natomiast jeśli kobieta się nie odzywa, to zainteresowanie faceta jej osobą drastycznie maleje. Mówimy o zdrowych, normalnych facetach, którzy mogą spotykać się z trzema pannami jednocześnie, w poszukiwaniu tej, która skradnie im serce :) Nasza uwaga przeskakuje na te dziewczyny, które też
jedyny twój kontakt z kobietami


@ailurophile: Przy okazji - temat dotyczył relacji interpersonalnych, jak powiązałaś z tym relacje damsko-męskie i masturbację? Co tam się dzieje w tej twojej łepetynie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brak argumentów?

a) jeśli przeciwnik jest mężczyzną, użyj "PEWNIE NIE RUCHASZ"

b) jeśli przeciwnik jest kobietą, użyj "PEWNIE JESTEŚ GRUBA I BRZYDKA"


Życie musi być dużo prostsze, gdy potrafisz wszystko sprowadzić do takich wniosków.
@ailurophile: O kurdę, to już jest dno dna, zgłosiłaś mój komentarz z retorycznym pytaniem

Kto tu jest debilem?


który użył obraźliwego zwrotu z TWOJEGO komentarza, wyzywającego ludzi od debili?
Pomijam, że mod to przyklepał (może odruchowo utożsamił się z tym określeniem i poczuł się urażony), ale zgłosić coś takiego to już naprawdę brak honoru XD

Gdy zaorali cię tak mocno, że błagasz moderację, by usunęła twój własny zwrot zaczynający orkę XDDD