Wpis z mikrobloga

@sprytny-wegorz: Powiem Ci, że mam praktycznie identyczną sytuację :D ona chce kontaktu, uwielbia gadać ze mną, spotykać się ale sama nigdy nie zacznie, a zaczepia właśnie w taki sposób te relacje i muzyka, której słucham albo jakaś inna rzecz o której dobrze wie, że lubię i liczy, że tym zwróci moją uwagę :D one tak po prostu mają ¯\_(ツ)_/¯ a jak się odezwę to mówi, że w sumie tęskniła i słabo,
  • Odpowiedz
@blk92: dokladnie ta sama sytuacja, a jak tej "mojej" wytknalem fakt ze zamiast napisac woli bardzic sie w takie podchody to najpierw zaprzeczanie, a pozniej tekst ze glupio jej bylo tak po prostu napisac. Babska logika.
  • Odpowiedz
@Rzwk: > a wiesz, że niektórzy ludzie czują się bardzo źle pisząc do innych, bo czują że się narzucają, druga osoba nie chce kontaktu, że nie chce z nią rozmawiać?XD

@Rzwk: Ale wiesz że tyczy się to obu płci ? Tak jakby tylko kobiety miały takie problemy a faceci żadnych i w ogóle są idealni.
Zresztą jak kobieta ma takie lęki, że boi się napisać pierwsza czy zaczynać to ona
  • Odpowiedz
@sprytny-wegorz: tak, że głupio albo np ja słyszę, że "myślałam, że jesteś zajęty", "nie chciałam Ci przeszkadzać". To nie można po prostu napisać "Hej, jesteś zajęty? bo chciałam pogadać". Fuck logic :D XD Nigdy tego nie zrozumiem XD Chociaż ostatnio zacząłem jej to wypominać i mówić, że wiem, że dodaje takie rzeczy po to abym się do niej odezwał albo zagadał i w końcu zaczęła sama inicjować rozmowę :D
  • Odpowiedz
często ma podłoże w jakiejś chorobie psychicznej, fobia społeczna, cokolwiek ¯\(ツ)/¯


@Rzwk: to tym bardziej warto takich lasek unikać. Może to okrutne, ale szczerze nie miałbym ochoty tworzyć związku z osobą psychicznie chorą a potem mieć z nią dzieci, żeby odziedziczyły potem schizofrenie czy jakieś inne zaburzenia. Po cholerę wpierdzielać się w bagno.
  • Odpowiedz
@r5678: Brawo mirku za taka postawe!Mega malo jest takich facetow ,ktorzy siebie szanuja.Zazwyczaj wiekszosc typow to bohaterzy ,ktorzy nie maja zadnych wymagan i rozpuszczaja baby ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@sprytny-wegorz:

jestem w tej samej sytuacji aczkolwiek laska chce kontaktu tylko nie potrafi go zainicjować, zamiast tego woli wrzucać na instagrama w relacjach muzyke której jestem fanem w nadzieji, ze wspomne jej cos na ten temat i rozmowa sie zacznie XD


albo 5 pozostalych z którymi wlasnie pisze , czeka któlewna, który spermiarz pierwszy ją będzie zabawiał( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ktorzy nie maja zadnych wymagan i rozpuszczaja baby ¯_(ツ)_/¯


@kalesonn: Jak się mocno przejadą na kobiecie mając poważny związek to się szybciutko nauczą siebie szanować. I porażka takiego związku to w zasadzie wyjście z przegryw. Bo dość masz złego traktowania co w przypadku osoby którą kochamy bardzo boli i rani, i w końcu zaczynasz się stawiać i potem zostaje Ci tak już ze wszystkim w życiu, że żaden #!$%@? czy inna
  • Odpowiedz
@Rzwk: To tera pisze ja: Nic się wielkiego nie stanie jeśli sama z siebie do kogoś zagadasz i nawet jeśli rzeczywiście się będziesz narzucać, to co Tobie zrobi taka osoba? Mam wrażenie, że w Polsce ogólnie rzecz biorąc ludzie płci obydwu mają jakiś problem z kontaktami międzyludzkimi. Jedni się boją zapytać, drudzy się boją odpowiedzieć i tak to się toczy. Jeśli widzę, że ona nie jest zainteresowana, to mówię ''cześć'' i
  • Odpowiedz
a wiesz, że niektórzy ludzie czują się bardzo źle pisząc do innych, bo czują że się narzucają, druga osoba nie chce kontaktu, że nie chce z nią rozmawiać?XD


@Rzwk:
Taa, tylko jak tak nasza relacja wygląda od początku, to mam podstawy sądzić, że to podejście by się przenosiło na dalszy i dalszy plan i ostatecznie wszystko zawsze byłoby na mojej głowie, wszystkiemu byłbym winny. W dupie to mam, czasy się zmieniają
  • Odpowiedz