Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ytarka: To prawie jak mój przejazd z Krakowa do Żywca pewnego razu. Też się skusiłem na skrót pokazany w nawigacji. Jechałem z 10 km taką serpentyną pod górę pod zajebistym kątem, żeby na szczycie zobaczyć szlaban i zamkniętą drogę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Ytarka: kuzyn jechał do nas w sierpniu i tez mu mówiłem żeby olał navi i przez Jelenią Górę jechał, ale i tak nie posłuchał, bo mówił, że to 20 min dłużej niż na navi i szkoda mu czasu. Natomiast na wymianę przebitej opony na tej "drodze" juz nie było mu szkoda godziny ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Ytarka ja kiedyś wracając do Poznania z Wroclawia jechałem trochę bocznymi drogami bo i sam mieszkam troche na uboczu. Była to pozna jesień, godzina 19, człowiek chce jak najszybciej być w domu a tu nagle cyk, Google Maps pokazuje że jak tutaj w tę boczną dróżkę skręcę to będę 10 minut szybciej hehe.
No to ja dawaj w lewo i jazda.
Początkowo było nawet spoko, droga może pośród pól, ale nawet równa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Ytarka: też padlem ofiarą tego "skrótu" z pół roku temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest nawet post w tej sprawie na fb, który wtedy znalazłem. Piękna dodaje fakt, że miejscowość koło tego "skrótu" nazywa się Pogwizdów (ʘʘ)
  • Odpowiedz