Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postanowiłem sprawdzić #tinder i zobaczyć co tam się dzieje. Załozyłem prawidze konto ale bez zamiaru pisania pierwszy. Ewentualnie pogadać, ale bez żadnego spotkania bo...

Mam 32, jestem żonaty (żona wie i namawiam ją żeby zrobiła ten sam eksperyment), sześćpak jest, morda 9/10, ponad 190, włosy, bardzo dobrze zarabiam, latam po świecie. Ogólnie według wykopu to taki #chad ze mnie.

A tutaj co się okazuje? Że od tygodnia 74 polubień z czego 18 par i żadna, żadna nie napisała pierwsza. Dlaczego #rozowepaski nie piszą pierwsze? Co one mają takiego do zaoferowania oprócz studiuje lub "uwielbiam wino i podróże XD". Dlaczego to facet (który niby ma wszystko) ma ZAWSZE pisać pierwszy i wymyślać jakiś debilny podryw "hej cipcia"?

Przecież podobno kobiet jest więcej na tym świecie, wiec czemu to one się nie starają o nas? Ktoś wie gdzie to sławne równouprawnienie? Czy jednak musze mieć inny kolor skóry by napisały pierwsze, bo aktualnie to za mało egzotyczny jestem? A może powinienem napisać że niby mam paszport Norweski i wtedy napiszą? Czy ktoś może mi wytłumaczyć co dziewczyny mają do zaoferowania? Może Super rozmowy i Opłacanie MOICH wyjazdów za granice? Może kupi mi PS5?

Kurde w tych czasach to nie dogodzisz takiej #plodnajulka lub #p0lka pomiędzy 18-27. Musisz mieć wszystko albo jesteś #przegryw.

Serio nie zazdroszcze tych czasów tinderowych... Niby jest prościej bo poznajesz osoby z poza swojego kręgu ale z drugiej strony każda dziewczyna ma na wyciągnięcie ręki tysiące #spermiarzeztindera i przebiera w nich jak w spodniach w H&M.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Postanowiłem sprawdzić #tinder i zo...

źródło: comment_Ava15UGOlhIfzrzQNqUnFrjflVEZ03M9.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
Mam 32, jestem żonaty (żona wie i namawiam ją żeby zrobiła ten sam eksperyment), sześćpak jest, morda 9/10, ponad 190, włosy, bardzo dobrze zarabiam, latam po świecie. Ogólnie według wykopu to taki #chad ze mnie.


@AnonimoweMirkoWyznania: XDDD Tak, dlatego anonimowo narzekasz na tinderówki na wykopie XD Przecież ten twój wysryw to kumulacja wpisów inceli z #przegryw, którym zresztą sam jesteś. W sumie to żałosne, że musicie się posuwać aż do
  • Odpowiedz
OP: @3nutria: No może masz racje ale z drugiej strony dziewczyny w wieku 25-28 bez problemu chodzą z 30-35... Obejrzyj sobie obojętnie jakiego rolnikszukażony. małolaty 20 letnie piszą do 30 latków

@Kosancz: Oj jak bardzo chciałbym żeby to była nieprawda... Nie będę przecież pisał pod swoim nickiem przecież. Jeszcze stane się bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czy 25latka bez problemu chodziłaby z 35-latkiem? Mam wątpliwości. Statystycznie rzecz biorąc są to nie za częste sytuacje. Najczęściej jest maksymalnie parę lat różnicy. Dziewczyny występujące w programach tv to akurat dość specyficzna grupa.
  • Odpowiedz
@szpongiel: Im jest sie starszym, tym tolerancja na roznice wiekowe rosnie, wiec cos w tym jest, tzn. prawdopodobienstwo takich zwiazkow rosnie. Jednak w praktyce kobiety najbardziej zainteresowane sa mezczyznami w zblizonym do siebie wieku, wiec nie powiedzialabym, ze "bez problemu". Wiekszosc 25-latek by na pewno uwazala to za minus.
  • Odpowiedz
@szpongiel: Tylko ze to jest pojedynczy przypadek, ja mowie o statystyce. Po prostu nie jest tak latwo spotkac dziewczyne w wieku powiedzmy tych 25 lat, dla ktorych taka roznica wieku to bedzie zaden problem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3nutria: najpierw spotykasz, wieku nie ma się wypisanego na czole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym dla większości kobiet starszy to zaleta, a nie wada. Oczywiście tak do 5-7 lat, a nie 10+
  • Odpowiedz
@szpongiel: Probowalam znalezc jakies ladne liczby, ale znalazlam tylko dla USA: "Badanie przeprowadzone w 2013 r przez Pew Research Center pokazało, że 78-80% Amerykanów wstępuje w pierwszy związek małżeński z osobą w podobnym wieku (czyli maksymalnie 5 lat starszą/młodszą). ". Jak patrze po moich znajomych, to u wiekszosci to jest maks 2-3 lata roznicy. 5-7 lat to juz czesto wywoluje jakies zdziwienie, bo jest uwazane za cos nietypowego.

Starszy wiek partnera
  • Odpowiedz
OP: @szpongiel: @Manhunt95: @Kosancz: @3nutria: @Damiano_1999: @Solstafir: @one_man_army: @Antek_co_chodzi_bez_majtek: @Herron: @joxx: @KrwawyPacyfista: @RamsayBolton: @RamsayBolton: @ChadimusPrzegrywus: @Witamina_G: @Niedojda: @GreatestLoser: @kuite22: @ONWRO95:

UPDATE: hahaha. Nie zgadniecie co się stało. Okazało się że moja żona dostała wiadomości od kilku anonimów i "nieanonimow". Screenshoty mojego profilu że "O mój Boże! "Anonimowy" Ciebie zdradza!!!"

Ah ludzie lubią
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Przecież tu często jest post jakiś żałosnych typów/typiar jak to jako super detektywi uświadomili że ktoś kogoś zdradza xD

To samo się tyczy ludzi zgłaszających laski U18 na tinderze xD

A nawet kiedyś był jakiś post że ziomek zrobił screena z fb że laska 17 lat nie jest dziewica i wysłał to do jej matki i babci xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3nutria: generalnie nie przeczę, po prostu starszy facet od kobiety to dość częsty rodzaj związku. Jasne, że starszy rok-dwa zdarza się często, a starszy dziesięć lat zdecydowanie rzadziej. Jednak się zdarza nie jakoś ekstremalnie rzadko, a pewnie częściej niż w związkach, to w przygodnych kontaktach seksualnych, na co może być dużo trudniej zebrać zarówno statystykę jak i "dowody" anegdotyczne. Kobiety mogą być sobie bardziej niezależne ale nawet tym świetnie ustawionym najbardziej
  • Odpowiedz