Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EnigmatycznyMaszynista: ale masz znak ustap, ktory nie musi byc powtorzony gdyby chodzilo o strefe. Skoro jest tam dodany, to znaczy, ze juz nie jest to wlaczanie sie do ruchu tylko wjazd na droge z pierwszenstwem. Naprzeciwko nie ma trojkata, wiec on sie wlacza i ustepuje wszystkim
  • Odpowiedz
Tu jest jeszcze jedna ciekawa kwestia. Na przeciwko jest odwrócony trojkąt (widoczne z lewej strony) natomiast jest też informacja o wjeździe do strefy zamieszkania (widoczna po prawej). I teraz pytanie dlaczego wyjeżdżając z naprzeciwka nie ma znaku o końcu tej strefy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EnigmatycznyMaszynista: czego nie rozumiesz? Nie ma potrzeby dublowac znakow na drodze. Nie ma.potrzeby mowic komus na tej drodze, ze sie wlacza ORAZ ustepuje. Wiec znaczy to, ze znak ustap cos znaczy. Znaczy tyle, ze strefa konczy sie przed skrzyzowaniem, i przy wkezdzie na skrzyzowanie nie wlacza sie do ruchu tylko ustepuje tym na drodze glownejj. Z naprzeciwka ma wlaczajacegosiie do ruchu bez trojkata, wiec on jedzie ostatni. Mmowie o sytuavji z
  • Odpowiedz
OP zapytał o konkretna sytuacje kiedy skręca. I tak wtedy ma go po prawej. Czego tu nie rozumiesz ?!


@Shmit: wsio rozumiem tylko źle to opisujesz, bo gdy obaj skręcą w lewo to mają siebie po prawej stronie (przeważnie, bo nie ma miejsca żeby objechać się i dopiero skręcić), więc ktoś sobie to weźmie do serca i staną takie ogary na skrzyżowaniu i żaden nie pojedzie, bo będą puszczać tego po
  • Odpowiedz
100 plusów, no #!$%@? ty i te 100 jest mega debilami


@DzonySiara: Powiedz mi po #!$%@? ta agresja?

Sądząc po ilości odpowiedzi i dyskusji to poruszyłem chyba dość istotne zagadnienie (mimo, że kiepsko dobrałem słowa do pytania), ale jak widać niektórzy to tutaj tylko siedzą, żeby srać żarem, przy okazji nic nie wnosząc do dyskusji.
  • Odpowiedz