Wpis z mikrobloga

@Bonuss: Ninebot max to jeszcze wielka niewiadoma. I kawał klocka. Jest też najdroższy.
Często, jeśli taki zasięg nie jest potrzebny można rozważyć coś bardziej przenośnego jak m365 pro albo m365. Będzie to łatwiej transportować.
@Bonuss Jak z rowerem. Musisz czasem napompować dętkę, czasem trzeba sprawdzić czy hamulec hamuje i podkręcić linkę. Albo upewnić się, że machanizm składania nie wymaga regulacji. Elementy elektryczne są raczej bezobsługowe.
Mam m365 pro i poza w/w nie robiłem z nią niczego innego.
@Bonuss: z droższych to Kaboo G-Booster za ~4000-4600 (zależy czy u chińczyka zamawiasz czy u nas) a jeszcze drożej to Zero 10X za ~6800zł to już topowa półka z tych "rozsądnych". Wyżej są już Wolf warriory i dualtrony w przedziale 10000-25000zł ale to już luksusowy towar.
@FLAC: dać więcej niż 4k to już totalny absurd. No chyba, że ta robi loda w pakiecie i psa na spacer wyprowadzi.
@mathmed: No właśnie, podobno mechanizm składania jest dość kruchy...
@Bonuss: nie no dlaczego. Każdy kupuje na co go stać albo na co ma ochotę. Dla mnie taka rozsądna granica to właśnie okolice Zero 10X za 6-7 tysięcy. Gdybym był bogaty to bym sobie sprawił Dualtrona X za 25 tysięcy ale jestem biedakiem. Lubię hulajnogi, spodobały mi się i jedynym ograniczeniem są dla mnie finanse.
@FLAC: Sorry, 25 kafli to już całkiem fajny motor jest, rower, samochód. I nie jest to już ten dualtron lekki sprzęt do przejazdu z metra do biura itp.
@Bonuss: no tak samo można powiedzieć że za 1000000zł można mieć fajne mieszkanie a niektórzy za tyle kupują jeżdżącą puszkę z punktu A do B która tylko traci na wartości. Nie każdy zakup musi być dyktowany ekonomią, czasami ktoś chce kupić coś dla czystej przyjemności bo to lubi.
@Bonuss: dla mnie "warto kupić" dla zwykłego użytkownika to właśnie M365/Pro, ewentualnie nowy Ninebot Max tak jak poprzednicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) to bym określił normalnym poziomem dla przeciętnego użytkownika.