Wpis z mikrobloga

Bardzo smutna informacja dla nauki w Polsce, krajowym konsultantem ds. genetyki został ekspert Ordo Iuris, oraz ekspert Konferencji Episkopatu Polski ds. bioetycznych - Andrzej Kochański. Znany min, z tego że jest przeciwny badaniom prenatalnym:

Niestety bardzo często diagnostyka prenatalna - zwłaszcza wykonywana we wczesnej ciąży, ukierunkowana wówczas na wykrycie nieuleczalnych chorób o podłożu genetycznym - dostarcza informacji stanowiącej podstawę do zabicia dziecka przed urodzeniem

Jest również przeciwny in-vitro, według niego dzieci są wtedy niepełnosprawne intelektualnie:

Jeżeli decydujemy się na promowanie procedur zapłodnienia pozaustrojowego, to powinniśmy rozbudować oddziały patologii noworodka, tworzyć przedszkola z oddziałami integracyjnymi, szkoły specjalne, a później ośrodki opieki, bo to jest jeden ciąg zdarzeń

Prawdziwy naukowiec wiary i kolejny przykład na to jak bardzo destruktywny wpływ na naukę ma fanatyzm religijny.

#neuropa #nauka #bekazkatoli #bekazprawakow #genetyka #gorzkiezale #ciekawostki #polska
saakaszi - Bardzo smutna informacja dla nauki w Polsce, krajowym konsultantem ds. gen...

źródło: comment_rTYPXSxGrm9KCq37U1MornUeMuUaMWzV.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@saakaszi: co xD zakazać badań prenatalnych bo można wykryć, że dziecko będzie ciężko chore/warzywko i rodzice mogą je usunąć xD o cie chuuuu... Kończe studia i wypierdzielam z tego kraju
  • Odpowiedz
@Gorth: co ty ćpiesz. Dziecko ma się urodzić warzywkiem bo najważniejsze żeby "nie usunąć" bo to morderstwo? Jak bardzo trzeba być głupim żeby to popierać? Nie ma żadnego argumentu za poza jednym "ważne że będzie żyło, a że to będzie wegetacja to tam #!$%@? z tym". Jego rodzice w wieku 40 lat będą po rozwodzie, z załamaniem nerwowym i będą wyglądali na 80 lat. Cierpienie wszystkich w okół, łącznie z obsługą
  • Odpowiedz
ekspert Konferencji Episkopatu Polski ds. bioetycznych - Andrzej Kochański.


@saakaszi: ale bądź precyzyjny w swoich heheszkach.
To nie jest jakiś tam Andrzej Kochański z dupy, tylko

Andrzej Maciej Kochański – polski lekarz genetyk, prof. dr hab. n. med., specjalista genetyki klinicznej oraz laboratoryjnej, profesor zwyczajny w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.
  • Odpowiedz
  • 52
@dominowiak
@saakaszi dla mnie właśnie to co pisze @dominowiak jest najbardziej szalone. Czy ktoś mi może wyjaśnić, jak to możliwe, że tak ekstremalnie wykształcony człowiek, ekspert, któremu wydawałoby się można ufać, mówi coś kompletnie oderwanego od rzeczywistości, którą znam? Czy on te swoje tezy popierał jakimiś badaniami? Czy jacyś inni profesorowie oponowali jego argumenty? Może ktoś może podrzuci jakieś info. Jak nie mogę ufać ekspertom, naukowcom, to komu mam? Chłopskiemu rozumowi? xD
  • Odpowiedz
ekspert, któremu wydawałoby się można ufać, mówi coś kompletnie oderwanego od rzeczywistości,


@Solidly: nie oderwanego od rzeczywistości, tylko niezgodnego z twoim światopoglądem.
  • Odpowiedz