Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od czasu do czasu biorę używki (amfetamina, kryształ itp ) .Problem w tym , że na fazie myslę o siostrze jako o obiekcie seksualnym .Na trzeżwo nie przeszłoby mi to przez myśl.Czy może być to spowodowane tym , że często widywałem ją w intymnych sytuacjach ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 64
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po amfetaminie odczuwasz "pociąg"? To albo ktoś ci #!$%@? pokruszoną aspirynę, albo jesteś trollem-debilem. Na milion ludzi znam tylko jednego #!$%@? co jak się #!$%@? to gada jak to by nie wyruchał swojej siostry, ale to wydaje nam się tam pół żartem pół serio. Pociąg do siostry to już grube skrzywienie psychiczne, obstawiam, że objaw abstynencji seksualnej całożyciowej i braku kontaktów z kobietami jakimikolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 2 powody, 1) po dobrym ścierwie pociąg seksualny praktycznie się wyłącza, a u ciebie jakby to działa w drugą stronę co jest sprzecznością. Bo gdybyś normalnie się nią bardzo podniecał, a na fecie nadal jest to aktywne w jakimś tam stopniu to byłbym w stanie uwierzyć, ale jak na trzeźwo cię nie podnieca, a po fecie nagle tak to na 99% #!$%@? towar, albo kłamiesz; 2) czemu nawiązałem do braku
  • Odpowiedz
TrzeźwaLoszka: Wiem , że wina leży po mojej stronie i nie chcę tu całej winy zwalać na siostrę ale nieraz jak ją widziałem to szczena opadała jak się gdzieś stroiła na imprezę .Kiedyś zapytała czy ma gruby tyłek i się delikatnie wypięła w stringach abym ocenił ,a ja zaniemówiłem . Następną rzeczą były jej przypadkowe znalezione fotki w seksownej bieliżnie , które były mega seksowne .Takich podobnych sytuacji mógłbym opisać parę
  • Odpowiedz