Wpis z mikrobloga

@Dev3City: zaczynasz solo, ale mniej wiecej po 30-40minutach odblokowuje sie coop i wtedy juz możecie przejsc cala fabule razem ; p trzeba trochę pchnąć fabule do przodu żeby odblokować mechanike

@imler1th: gra jest super i polecam, ale trzeba na początku zacisnąć zęby i przyzwyczaić sie do sterowania ;/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imler1th: gra od 25 października jest w sieci dostępna do pobrania na CFW (ja korzystam tutaj z frazy "preorder ze sklepu roomba")

Jestem aktualnie na


I mogę powiedzieć że na chwilę obecną, gra jest solidna, czasami monotonna i niestety za łatwa, ale tak jak OP powiedział - do coopa z dziewczyną idealna

8 / 10
@iamtehwin: @niski_czlek: nie grałem nigdy w żadne Luigi’s Mansion - czy dobrze rozumiem że to nie jest gra, którą można powtarzać w kółko i się nie znudzi bo za każdym razem będzie jakoś inaczej?

Jeśli dobrze rozumiem, to jaki jest przybliżony czas przejścia fabuły?
@asunez: pierwszy raz gram w luigi mansion i z tego co sie orientuje nie ma żadnej mechaniki żeby była regrywalna :/ jest opcja grania przez neta z ludźmi, ale nie wiem jak to działa, nie sprawdzałem ( na trailerze wyglądało jak zabawa w chowanego)

długość gry, producent podaje 15h, ale w rzeczywistości 12h spokojnie wyciągniesz, polecam grac w krótszych posiedzeniach bo gra jest bardzo prosta i i może znudzić :p

jak