Wpis z mikrobloga

Call of Duty: Modern Warfare is the best selling game of 2019


- $600 million sell through in 3 days

- Biggest Digital Opening for Acti

- Biggest PS4 Digital Opening in 3 days

- More units sold in 3 days than any other COD this gen

- Biggest CoD PC launch

Outside the Call of Duty franchise, the only titles to gross over $600 million in 3 days have been Red Dead Redemption 2 ($725m in 3 days) and Grand Theft Auto V ($1 billion in 3 days).

Note. This is sell through. Some other games have higher $ sales, but these are shipments.


How does this compare to other COD launches in first 3 days?

Black Ops 4: $500m

WW2: $500m

IW: Shhh, never existed

Black Ops 3: $550m

Advanced Warfare: No number for 3 days

Ghosts: No number for 3 days

Black Ops 2: $500m (1 day)

MW3: $400m (1 day)

Black Ops: $360m (1 day)


#gry #callofduty #ps4 #pcmasterrace
Źródło: Daniel Ahmad
Pobierz
źródło: comment_zwz0Aje5eM7P0a3KjxfzFzV6SbxkgfxS.jpg
  • 12
@janushek @Bratkello @Tankelele @DrJekyllandMrHyde
Zacząłem grać w dniu premiery (piątek), kampanię przeszedłem w około 6-7h na poziomie "doświadczony", parę razy sobie poumierałem, ale dobrnąłem do końca. Bardzo dobrze zrobiona, wciągająca, z ciekawą fabułą.
Multiplayer: liczyłem, że będzie jak w starszych częściach "Modern Warfare" - niestety (kurła, kiedyś to było),
jest tak tylko częściowo.
Twórcy najwyraźniej nie chcieli tworzyć typowej, zręcznościowej bieganiny z bronią, jak to miało miejsce wcześniej, tylko postawili również i
@Duke88: No poniekąd się zgodzę ale tylko poniekąd.

Porównując multi z MW do BO4/MW3/MW2 to jednak feeling jak najbardziej MW2. Co prawda nie gram hardcore mode'ów ale kampa to jest straszna rzecz choć to chyba taki element tej serii. I w normalnych DM'ach czy innych trybach ludzie biegają na "hurra i do przodu" w większości.

Ogólnie mam mieszane uczucia do strasznie niskiego TTK i dziwnego rozłożenia DMG względem odległości, + mogli