Wpis z mikrobloga

@Djuk94 mam dziwne wrażenie, że gunwo z tego wyniknie, a jeśli wyniknie cokolwiek, to pewnie nie będzie ani w części tak spektakularne jak powinno. Mniemam, że dowiedziałeś się o tym z kanału mistrza gry, który opisał to jakby nie wiadomo jakie jatki miały tam być, a wg regulaminu sędzia i tak może przerwać walkę jak uzna że ktoś za wielki wpierdziel dostaje. Poza tym większość zasad przypomina takie ksw, tylko dochodzą uderzenia
  • Odpowiedz
@beatmagpl z gwiazdami, których by tam pewnie nie było gdyby nie było kibiców ;) nie mówię że to jest duży hajs, ale całość jest bez widowni od razu bardziej kwestionowalna, nikt nie udowodni że to nie jest np zmontowane albo wyreżyserowane jakby nie było "przypadkowych" widzów. Ale whatever, zobaczymy w styczniu co z tego wyjdzie :p
  • Odpowiedz
@ossadagowah: Nie, dowiedziedziałem się o tym z mmarocks. Jestem dobrej myśli, mam tylko nadzieje, że większość walk nie będzie w takim stylu, że zawodnicy wypychają się poza ten obszar, bo podejrzewam, że tak może być. Masówy nie musi być, wystarczy max 100 osób.
  • Odpowiedz
@ossadagowah: Z jakimi gwiazdami? Oni rozpoczeli rekrutację z zgłoszeniami, do wygrania jest tylko 50 tysięcy a oni nawet pomocy medycznej nie zepewniają, trzeba mieć swoje ubezpieczenie. Wyczuwam chęć do zarabiania kosztem zdesperowanych. #!$%@? ich.
  • Odpowiedz
@CzeskaSauna chodziło mi o gwiazdy które potencjalnie mogą się pojawić na widowni xd A co do pomocy medycznej - wg regulaminu będzie. Ubezpieczenie pewnie odnosi się do tego, że oni nie będą płacić za żadne szkody na zdrowiu zawodników.
  • Odpowiedz