Wpis z mikrobloga

  • 209
Od jakiegoś czasu mam problem z gościem, któremu przeszkadza moja wysłużona ibiza, zaparkowana w wyznaczonym do tego celu miejscu, na parkingu osiedlowym, przed moim oknem. Zazwyczaj ten chuligan odchylał wycieraczke, a ja zanim wsiadłem do auta, układałem ją z powrotem. Jednak najwyraźniej gościowi nie podobała się ta zabawa i postanowił mi ją zniszczyć (w sumie to już drugą wycieraczkę, bo pierwszą całkowicie wyłamał, że odpadła). Ramię wycieraczki tak samo zostało wygięte i już nie zbiera na całej długości gumy, nawet przy nowych wycieraczkach. Dziwne, bo przecież mówię wszystkim sąsiadom "dzień dobry" i kłaniam się. Każdego kto mnie o coś poprosi, nie zostawiam z kwitkiem, tylko robię co mogę, żeby pomóc. Dlatego nie mogłem pogodzić się, że ktoś ma do mnie żal i postanowiłem zrobic śledztwo. Ustawiłem kamerę na oknie i czekam aż się ujawni ten cichy wielbiciel.
Admor - Od jakiegoś czasu mam problem z gościem, któremu przeszkadza moja wysłużona i...

źródło: comment_vexC9kWHnAOjQj5R3EeDfTuF8GqPkP36.jpg

Pobierz
  • 33
@Admor mam podobnie, tylko, że u mnie są trzy rysy, dwie wzdłuż prawego boku przez całą długość a druga przez całą klapę ogóle bagażnika. Też jestem grzeczny, mówię somsiadom dzień dobry, czasem przystanę i porozmawiam. Dla mnie to kompletne tchórzostwo i #!$%@?ństwo.
@Admor: u mnie tez byl taki debil
Co najlepsze raz wieczorem wracalem do domu i stal #!$%@? i sie przyznal ze to on xD
Przepraszal i w ogole ze sorry ale ze niby za to ze kiedys postawilem auto a rozbierali takie szopy przy parkingu i nie mogli wjechac ciezarowka
I ze niby do niego ktos sie #!$%@? ze to jego auto i afera

Wygieta wycieraczka, 2x polane jakims sokiem, raz
@Kotlet_2137_schabowy @anaboliczny_niewolnik @polikarp-ciasto @KotSzybki @kws77 @Messix @MlodyWilczek Wycieraczka znów została odchylona ;) Mam nadzieję, że coś się nagrało. Jest trochę materiału z wieczora i nocy, ale jak przejrzę i go wyhacze, to dam znać. Ustawiłem na nagrywanie w cyklu po 10 min i robienie zdjęć co 5 sek. Jako kamerę wykorzystałem stary telefon, martwię się o jakość, ale po zachodzie słońca i tak jest ciężko o nagrania w dobrej jakości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Admor: moja żona raz stanęła przy bloku obok, ale poprawnie pech chciał że mamy długi samochód. Rano kartka przyklejona butaprenem do szyby z tekstem że parkuje jak krowa na polu. Podejrzewam że to właściciel czerwonego Matiza który staje zawsze niepoprawnie pod śmietnikiem nie miał jak wjechać na swoje "prywatne" miejsce parkingowe