Wpis z mikrobloga

  • 209
Od jakiegoś czasu mam problem z gościem, któremu przeszkadza moja wysłużona ibiza, zaparkowana w wyznaczonym do tego celu miejscu, na parkingu osiedlowym, przed moim oknem. Zazwyczaj ten chuligan odchylał wycieraczke, a ja zanim wsiadłem do auta, układałem ją z powrotem. Jednak najwyraźniej gościowi nie podobała się ta zabawa i postanowił mi ją zniszczyć (w sumie to już drugą wycieraczkę, bo pierwszą całkowicie wyłamał, że odpadła). Ramię wycieraczki tak samo zostało wygięte i już nie zbiera na całej długości gumy, nawet przy nowych wycieraczkach. Dziwne, bo przecież mówię wszystkim sąsiadom "dzień dobry" i kłaniam się. Każdego kto mnie o coś poprosi, nie zostawiam z kwitkiem, tylko robię co mogę, żeby pomóc. Dlatego nie mogłem pogodzić się, że ktoś ma do mnie żal i postanowiłem zrobic śledztwo. Ustawiłem kamerę na oknie i czekam aż się ujawni ten cichy wielbiciel.
Pobierz
źródło: comment_vexC9kWHnAOjQj5R3EeDfTuF8GqPkP36.jpg
  • 33
@Admor: Jakiś czas temu mój znajomy zaparkował na podwórku przez budynkiem tam gdzie parkują wszyscy ale jednemu patusowi przeszkadzało jedno auto więcej na pare godzin i przebił wszystkie opony policja oczywiście nie ma dowodów mimo ze mówił ze tamten typek kręcił się po podwórku i tylko on mógłby zrobić coś takiego bo reszta mieszkańców to starsze babcie które nie wychodzą z domów
@Kotlet_2137_schabowy @anaboliczny_niewolnik @polikarp-ciasto @KotSzybki @kws77 @Messix @MlodyWilczek @dindon1234 @Jezykkk @Nedved @Ayano @mulafasaa @G433N @Jezykkk @3agle @Baager @msiro @Hubercikus @polikarp-ciasto Udało mi się namierzyć gościa, jego samochód i klatkę w której mieszka. Wygląda na ok 50 lat i lubi wyjść na papierosa oraz obserwować samochody. Mieszka na przeciwko w bloku. Zamieszczam skrócony filmik w postaci gifa. Napisałem do niego kartkę i zostawilem za wycieraczka, ciekawe czy oddzwoni.
Pobierz
źródło: comment_cVBCyzGxohDufzSjt5EZNcjfh2Bu20RF.gif
Mirki zaczynam tracić wiarę w ludzi. Gościu do tej pory nie zadzwonił i nawet na fajkę już nie wychodzi, nie chce desperacko dzwonić po domofonie i pytać kim jest ten facet, zwłaszcza po dzisiejszej akcji. Zaczynam myśleć że te starsze pokolenie, serio ma niezbyt równo pod sufitem. Wychodzę koło południa spakować wózek do auta, a przed klatką tego kolesia stoją dwie starsze kobiety oraz jeden facet i jak zauważyli że pakuję rzeczy