Wpis z mikrobloga

"Od osoby zaangażowanej w negocjacje w sprawie przyszłości Kubicy w Formule 1 usłyszałem, że temat szowinizmu polskich fanów pojawił się podczas rozmów na wysokim szczeblu. Jeden z zespołów wyraźnie zasugerował, że obawia się o atmosferę w ekipie. Obawia się niezdrowej presji, którą zaczną wywierać kibice Roberta na podstawowych kierowców, wiedząc, że Kubica jest tym trzecim. Przykładów nie trzeba było szukać daleko. George Russell wyraźnie powiedział, jak trudno czyta się komentarze znacznej części polskich fanów."

https://www.przegladsportowy.pl/felietony/f1-robert-kubica-i-ultrasi-spisek-i-sabotaz/j8s9g6c.amp

Mam nadzieję, że McDzban i Cugowski są z siebie zadowoleni za wychododowanie powrutowcuw tego kalibru :((

#powrutcontent #f1 #kubica
  • 39
2017 rok, testy na Hungaro, pełno polskich kibiców. Media zachwycone. Grudzień 2017, Sirotkin w jakimś wywiadzie ubolewa że w Rosji nie ma kibiców F1, tu za przykład podaje kibiców Kubicy, przez co sponsorzy nie garną się do motorsportu. Akurat Sirotkinowi nie trzeba było sponsorów ale dopiero jak został kierowcą Williamsa powstały strony Team Sirotkin, namiastki PowrotuRoberta. Kubica trzecim kierowcą ale kibice widoczni na trybunach, media zachwycone. Testy 2018 na Hungaro Robert Kubica
@szunis: Dzordz popłakał w mediach i już afera, jak kierowcy f1 mają nie znieść presji, bo ktoś komentarze w internecie to niech się przesiądą na samochodziki w wesołym miasteczku, a nie auta jeżdżące 300 km/h. Dzordza wszyscy mieli w dupie, hejtu u niego było tyle co samo co brytoli hejtujących Kubice. Obecnie hejt płynący na Dzordza jest wynikiem jego #!$%@?, ze Kubica nie rozumie opon, ze psuje mu wyscig i przede
@Gieekaa Obserwowales ostatnio komentarze pod Williamsem na Twitterze? Jak zeskrolujes, ten tag, to kilka screenów i tu znajdziesz. W artykule jest mowa o typie kibica. Już tak jest, że zawsze zapamiętujemy te gorsze wspomnienia, choć było ich tylko kilka w życie, od tych przeciętnych lub dobrych, pomimo że zdarzają się częściej.
Po słowach gekona chwilę było względnie. Na jego Twitterze często czytałem wpisy od Polaków, które go motywowały i wspierały.
Po ostatniej
@jakostobedzie Może i poplakał, ale coraz częściej czytam komentarze np. na Redzie, że dzięki Bogu Kubica nie będzie jeździł, bo z jego psycho fanami już nie daje się wytrzymać na forach. Pomijam sam fakt, czy mają rację, czy nie. Ale takie są opinie zwykłych użytkowników. Teraz zadaj sobie pytanie, czy to pomaga Robertowi, czy może niekoniecznie...
@szunis: dla mnie za to trudno się czyta wypowiedzi kibiców Russela, nagonkę na Roberta i jego renkę i przeróbki znanych piosenek wyśmiewające naszego sportowca. Kto normalny zatrudni takiego gościa z psychofanami???? Oh.. wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gieekaa: nie, niestety końcówka jest inna.
Szambo wylalo, media społecznościowe zalane są jadem, kibicowanie nie ma już miejsca jest tylko ciągle narzekanie, obrażanie, krzyk, spisek. Sami kibice też są podzieleni na dwa obozy i więcej czasu spędzają na tigerowanie się nawzajem niż interesowanie się poczynaniami Roberta.
O cpunie nawet nie wspomnę.


@szunis: Ten sam ćpun, który nawoływał chociażby przed Vervą, żeby nie robić kichy, że to nie wina George'a? Ten sam, który mówi, że sytuacja w Williamsie (większy nacisk na George) to normalna sprawa w F1, że jest to zrozumiałe i nie ma co się temu dziwić?

To, że mówi wprost jaka jest sytuacja w Williamsie i jak Robert jest ruchany, a potem kilku dzbanów wyzywa w
@MrDolar Nie chodzę do jednego i drugiego na ich stronę i nie wylewa tam gowna, już to robi z nas różnice. Cugowskiego ostatnio próbowałem posłuchać i w materiale na początku mówił, że nie robi teorii spiskowych, po czym za kilka minut powiedział, że Williamsa utrudnia Kubicy, ale robi to nie w bezczelny sposób, tylko w białych rękawiczkach.
To, że raz powiedział, żeby na Vervie nie robić obory, jeszcze nic nie zmienia, bo
@szunis
@MrDolar Plusik dla Dolara, ten wasz Cugowski pierwszy mówił że to debilizm i mu wstyd za takich ludzi i również Robowi, no ale lepiej powtarzać jeden po drugim że winna jest jedna osoba bo to proste znaleźć jednego winnego. To te debilne polaczki wypisujące takie wysrywy są problemem. I część to fanatycy, a część to trolle może nawet z wykopu.
@MrDolar Nie chodzę do jednego i drugiego na ich stronę i nie wylewa tam gowna, już to robi z nas różnice


@szunis: Nie robisz tego, bo wiesz, że zaraz byś wyrwał bana.

A potem miałbyś kolejną okazję do wylewania gówna na niego na wykopie:
HEHE, JAKI TEN CUGOWSKI CPUN GLUPI, BANA DAL.

A pamiętacie, że ja tak mówiłem kiedyś tam?


@szunis: Widzisz, jakbyś oglądał to byś wiedział, że w większości
@szunis tak powiedział to chyba nawet w tym samym vlogu o którym wspominałeś wyżej ;) ziom to nie cezary jest problemem ale ci ludzie którzy chyba mają za dużo wolnego czasu, on tylko przekazuje co sie dzieje na torze i swoje teorie do tego dodaje jako dziennikarz, to jego praca
@DaaJay No nie wiem, czy to nie jego wina, skoro ewidentnie nakręca siebie i innych. Już mu nawet hamulce w orzeklinaniu przestały działać. Oczywiście, ja odnoszę się wyłącznie do tej grupy kibiców :) Pośmieszkować każdy może, ale powinien wiedzieć, gdzie robić tego nie wypada :) A to nie dotrwałem do tego momentu. I tak dużo za dużo go posłuchałem A za onkologa nikt nie zwraca xD
@szunis Wątpię czy w jego intencji jest nakręcenie kogokolwiek i nawet nie powinien się tym przejmować jak ktoś zareaguje bo tak jak mówiłem każdy ma własny rozum i odpowiada za siebie. Po prostu istnieje pewna grupa osób która myśli że pisaniem na Twitterze osiągnie cokolwiek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szunis

dzięki Bogu Kubica nie będzie jeździł, bo z jego psycho fanami już nie daje się wytrzymać na forach


No to chyba to jest szowinizm, a nie to, co robią polscy kibice. Ach ten wieczny polaczkowy kompleks pt. "Olaboga, co ludzie z Z A C H O D U o nas powiedzą!?!?".

Verstappen ma 3 razy gorszych fanów, którzy słyną z robienia syfu na każdym Grand Prix, na które przyjadą (poczytaj sobie,
@MrDolar Przecież w tych 30 sekundach powiedział, że Pirelli przyznało, iż było pęknięcie i w tych samych 30 sekundach podważył to mówiąc, że tylko zespół wie co tak naprawdę dzieje się u nich. Czysty przykład paranoika! Ty to w ogóle oglądałeś? Bo, sam się zaorałeś xD

Piszę teraz, bo otwierało mi filmik w innym miejscu, a jednak męczyło mnie to i wróciłem jeszcze raz do tego wpisu.

@smutny_kojot xDDDD. To jak gra
@szunis: @mrdolar napisałem to komuś innemu i napiszę tu. Nie jest najbardziej precyzyjnie, ale nie chce mi się bawić w dopieszczanie, to nie mój tekst, tylko komentarz na wykopie.
Wklejam

Łykacie słaby felieton napisany w totalnie złym momencie. Kiedy wszyscy, z różnych "obozów", szafowych, czarkowych, elevenowych, gadali o tym hejcie? Długo przed Vervą i prowokacją z Autosportu (bo tak to trzeba nazwać, publikując wypowiedzi sprzed 4-5 tygodni). Na moje oko gadali
@szunis: Ja sie z Toba zgadzam w tym temacie. Mcdzban i typ na haju wychodowali bande prostakow co to pluja jadem na innych kierowcow za byle gowno. GR powie 'dzien dobry' i go za to obrazaja xD
To ze C nawolywal przed Verva zeby byl spokoj jest faktem, ale faktem tez jest to ze najpierw zrobil z GR wroga publicznego nr1. Kzada jego wypowiedz przedstawial w negatywnym swietle i nakrecal Hejt.
Przecież w tych 30 sekundach powiedział, że Pirelli przyznało, iż było pęknięcie i w tych samych 30 sekundach podważył to mówiąc, że tylko zespół wie co tak naprawdę dzieje się u nich. Czysty przykład paranoika! Ty to w ogóle oglądałeś? Bo, sam się zaorałeś xD


@szunis: Pirelli powiedziało, że znalazło fragment włókna węglowego, a nie że było pęknięcie, które powodowało spadek ciśnienia. To trochę dwie różne rzeczy. To, że coś było
@MrDolar Z Tobą to na serio, jak z tym gołębiem co gra w szachy...
Masz cytat:
"No to trafia w końcu do mediów oficjalny przekaz dostawcy ogumienia: „W oponie z bolidu Roberta Kubicy było rozcięcie, spowodowane kawałkiem włókna węglowego”."
@MrDolar Z Tobą to na serio, jak z tym gołębiem co gra w szachy...


@szunis: Proszę jaka elokwencja, widzę dyskusja się rozwija.

"No to trafia w końcu do mediów oficjalny przekaz dostawcy ogumienia: „W oponie z bolidu Roberta Kubicy było rozcięcie, spowodowane kawałkiem włókna węglowego”."


@szunis: No i? Z tego co widzę jest mowa, że było rozcięcie. Nie ma nic o schodzeniu ciśnienia. Nie powiedziałem, że nie znaleźli rozcięcia.

Ale
@MrDolar Czyli było rozcięcie, był fragment włókna węglowego w oponie, czujniki zanotowały powolny, ale ciągły spadek ciśnienia w oponie (gdzieś to czytałem lub słyszałem w necie), ale po co mamy im wierzyć, skoro tak naprawdę wszystko było spoko i mógł dojechać te osiem kółek przed gekonem, tylko założyli białe rękawiczki, żeby mieć podkładkę. Tak?
Z jakiego powodu mam wierzyć w taką wersję?
Edit: to była chyba wypowiedź inżyniera wyścigowego.