Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
szkodami normalnych ludzi na portalach randkowych a zwłaszcza kobiet, które odpisują by poznać, piszą normalnie bez żadnych podtekstów, bo przecież człowieka nie znają, starają się podejść normalnie, a potem się okazuje, ze taki zbok z internetu myśli, że tu chodzi o #seks i dlatego, że ona odpisuje to znaczy, że bydom seksy i się obleśnie ekscytuje, albo nawet nie ekscytuje, bo jest seryjnym bzykaczem i traktuje ją jak jakąś głupią pipę kollejną w swej obleśnej kolekcji, i potem na spotkaniu następuje takie, ze tak powiem wielkie kupsko :D ona przyszła poznać człowieka, czy jest sympatyczny, czy czegoś ciekawego może się dowiedzieć czy sie polubią a tamten rzuca tekstem o soku ananasowym po tym jak przed 20 minut udawał normalnego człowieka, albo inny rzuca tekstem, że tu są dobre hot dogi, poznasz smak kiełbaski
oczwyiście się nie polubią, bo spotkały się dwa obce światy
normalnych facetów też szkoda, ale niech wiedzą, że w całym tym bagnie są jak kurdę dyjament, po prostu normalni, zyczliwi, z dystansem, ale bez chamstwa, kasa nieważna, prawo jazdy nieważne, wzrost nieważny
i znajcie swoją wartość, to znaczy tego brakuje tym normalnym, świadomości, że jak nie wyjdzie spotkanie to nic strasznego, po prostu ludzie do siebie nie pasują, właśnie pasowanie do siebie to jest coś rzadkiego, tak samo jak w szkole tylko z częścią ludzi się lubisz i nie należy nikogo winić za ten naturalny fakt #tinder #badoo #sympatia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 14
szkodami normalnych ludzi na portalach randkowych a zwłaszcza kobiet


@AnonimoweMirkoWyznania: kobieta, nieważne co sobą reprezentuje, nieważne jak odrażająca jest fizycznie lub psychicznie, na portalach randkowych ma kilkaset razy więcej opcji niż przeciętny mężczyzna.

a potem się okazuje, ze taki zbok z internetu myśli, że tu chodzi o seks


portale randkowe służą do szybkiego znajdowania seksu. Zawsze do tego służyły, i nigdy się to nie zmieni.

kasa nieważna, prawo jazdy nieważne, wzrost
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: prawda jest taka, że dzieciaczków obu płci (mam tu na myśli emocjonalnych) jest pełno w internecie. Z jednej strony zboki/żonaci, z drugiej te, które tylko szukają atencji/tampona emocjonalnego, generalnie poza tym nie wiedzą czego chcą. Rzygam tym już i gardzę, tyle czasu i wysiłku na tym tracisz i dochodzisz do wniosku, że choć to możliwe znaleźć kogoś wartościowego to chyba lepiej być w pojedynkę.
CzarodziejskaPantera: A nie szkoda ci normalnych facetów, którzy po prostu szukają kobiety, która też potrzebuje takiej zwykłej, ludzkiej rzeczy jaką jest seks i bliskość fizyczna i nie chcą w celu zaspokojenia tego korzystać z płatnych, sztucznych, mechanicznych, liczonych ze stoperem w ręku usług prostytutek? Bo mi cholernie żal. Walisz prosto z mostu o co chodzi, bo nie chcesz owijać w bawełnę, a taka wyjeżdża na ciebie z ryjem jak na psa,
Ta-mala: tak, choć niebiescy będą uparcie wmawiać, jakie to różowe nie wymagające i nie atencjuszki, a wystarczy trochę dobrej woli z ich strony. Moja sytuacja, podobna trochę do tej @jasonfly, poznałam na #tinder niebieskiego, gadaliśmy ponad trzy tygodnie - długie rozmowy o wszystkim, gościu wydawał się ogarnięty i w odróżnieniu od innych niebieskich, którzy na wstępie pytali hehe "u mnie czy u Ciebie" i generalnie jasno wskazywali, że chodzi im
@AnonimoweMirkoWyznania: Dziwne co tu piszesz, wśród ludzi których znam to własnie tacy fafarafa ruchacze mają największe powodzenie u różowych.

niech wiedzą, że w całym tym bagnie są jak kurdę dyjament, po prostu normalni, zyczliwi, z dystansem, ale bez chamstwa


@AnonimoweMirkoWyznania: ci życzliwy i normalni są olewani przez różowe

kasa nieważna, prawo jazdy nieważne, wzrost nieważny


@AnonimoweMirkoWyznania: kłamstwo

poznałam na #tinder niebieskiego, gadaliśmy ponad trzy tygodnie - długie rozmowy o
ta-mala: @01ab sprawdzałam na samym początku rozmowy i nie znalazłam jego zdjęć. Chyba że znalazł je w jakichś czarnych zakątkach internetów :D Ogólnie typ zgrywał na mega pewnego siebie i bezpośredniego, dlatego jestem zdziwiona, że nie napisał wprost, że no nie jest już zainteresowany - skoro tyle czasu poświęcił na pisanie, to chyba dodatkowe 10 sekund, żeby napisać co i jak nie było by jakimś wysiłkiem, ale może się mylę ;)