Wpis z mikrobloga

Jako, że zbliża się Qlimax, to podsumujmy wszystkie anthemy. Który hymn podoba się wam najbardziej, który zapadł wam najgłębiej w pamięć lub który jest po prostu najlepszy? Poniżej link do playlisty, gdzie zebrałem wszystkie anthemy od początku eventu, nawet jest jeden nieoficjalny z 2004r.

PLAYLISTA:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLglztl-XJoF8XDfMdlImdHEA8JOcQ7tKn

Do wyboru mamy:
2003: The Prophet - Follow the Leader
2003: Deepack - The Prophecy
2004: Future Tribes - Deadlock (Unofficial)
2005: DJ Zany - Science & Religion
2006: Alpha² - The Dark Side (Co-Produced By JDX)
2007: Headhunterz - The Power of the Mind
2008: Technoboy - Next Dimensional World
2009: D-Block & S-te-Fan - The Nature Of Our Mind
2010: Brennan Heart - Alternate Reality
2011: Zatox - No Way Back
2012: Psyko Punkz - Fate or Fortune
2013: Gunz For Hire ft. Ruffian - Immortal Essence
2014: Noisecontrollers - The Source Code of Creation
2015: Atmozfears - Equilibrium
2016: Coone - Rise of the Celestials
2017: Wildstylez - Temple of Light
2018: Sub Zero Project - The Game Changer
2019: B-Front - Symphony of Shadows


#hardstyle #hardmirko #muzyka #muzykaelektroniczna #qlimax #odkryjhardstyle
Freakz - Jako, że zbliża się Qlimax, to podsumujmy wszystkie anthemy. Który hymn podo...

źródło: comment_pNPu5zLlv2WXOIkcE2mgA0W4Da0Dpmow.jpg

Pobierz
  • 15
@Freakz: Prawdopodobnie moim ulubionym hymnem jest Alpha² - The Darkside (Original Mix), wyprodukowany oczywiście przez Joshua Dutrieux (JDX), Bardzo lubię też pozostałe kawałki: Deepack - The Prophecy (Original Mix), Zany - Science & Religion (Science Mix) oraz (co może niektórych zdziwić) dwa Nu Style'owe utwory, mianowicie Technoboy - Next Dimensional World (Qlimax Anthem 2008) i D-Block & S-Te-Fan - The Nature Of Our Mind (Qlimax Anthem 2009). Ten
@Freakz: Szczerze mówiąc to nawet nie przesłuchałem jeszcze tegorocznego hymnu, dlatego nie mam porównania, jednak co do DBSTF to chłopaki naprawdę się postarali, "słychać napracowanko", klimat w utworze jest na najwyższym poziomie, jednak jedna rzecz mi przeszkadza - kick. Nie lubię delikatnie mówiąc Nu Style'u, dlatego ten kick mnie uwiera w tym tracku, no nie mogę się przełamać, tylko oldschool i nic więcej, dlatego w mojej bibliotece figurują w znacznej większości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Freakz: Odpowiem bardzo nieobiektywnie, moim numerem jeden zawsze będzie duet DBSTF oraz ich The Power of the mind. To był pierwszy hardstylowy numer jaki usłyszałem i od razu ujął mnie za serducho. Wielki jest również The Prophecy oraz next dimensional world
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Freakz: jako nu-stylowiec najbardziej do mnie przemawiał zawsze No Way Back - nie był to mocny raw, ani euphoric, a wprowadzał świetny klimat. Potem jednak na pierwsze miejsce wrzuciłem Equilibrium które do dziś jest moim ulubionym hymnem. B-Front w tym roku nie zawiódł, chociaż po tylu latach czekania na anthem od niego miałem inne wyobrażenie.