Wpis z mikrobloga

Mam różową od 3 miesięcy, a dalej jestem prawikiem i moje życie seksualne ogranicza się do handjoba raz na 2 tygodnie. Myślałem, że jak już w końcu sobie kogoś znajdę to inaczej to będzie wyglądać, ale jak widać spierdox ma wszędzie pod górkę...
#przegryw ##!$%@? #tfwnogf #stulejacontent #feels #seks #zwiazki #tinder #zalesie
Pobierz G.....r - Mam różową od 3 miesięcy, a dalej jestem prawikiem i moje życie seksualne o...
źródło: comment_uBFq7bptDSq3fSq73bWM4fOpMrFISzNj.jpg
  • 69
@Reaamu: Gadałem właśnie ostatnio na ten temat, ale jestem mocno sceptyczny mimo wszystko - mówi, że wszystko jest ok, chociaż nie wygląda jakby wszystko było w porządku... I to nie kwestia tego, że nie chce, ale tego, że "nie ma ochoty" ¯\_(ツ)_/¯
Czy zależy Ci tylko na seksie?


@Reaamu: Nope; po wpisie może faktycznie to tak wyglądać, ale TBH zależy mi na niej dosyć mocno(chociaż też ciężko powiedzieć do jakiego stopnia).
@hansschrodinger: Tylko że ja wcale nie naciskam na to aż tak... I chyba nie ma w tym nic dziwnego, że chciałbym z nią w końcu tych całych seksów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@CzaryMarek: 16/16,5cm - a
oj młody, dajesz sobie wcisnąć na łeb te tłumaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu nie pociągasz jej tak bardzo fizycznie by doszło do prawowiernych seksów


@NukeOps: Łudzę się, że może jest jednak inaczej, ale pewnie masz rację... Strasznie to #!$%@? jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a oral w drugą stronę też był?


@noelo_cohelo: Był i wnioskuję, że była zadowolona(co stwierdziłem po