Wpis z mikrobloga

Proponuję podział Polski na dwa autonomiczne regiony z osobnym rządem i prawem, wstępnie jak biały i czerwony na mapce poniżej, ale to sprawa do dyskusji.

W czerwonej części wprowadzono by batożenie za homoseksualizm, zakaz pojawiania się wyoutowanych homoseksualistów w przestrzeni publicznej i w mediach, wprowadzenie instytucji nierozerwalnego małżeństwa, zakaz aborcji, zakaz in vitro, zakaz środków wczesnoporonnych, zakaz edukacji seksualnej i tak dalej.

W białej części wprowadzono by związki partnerskie oraz w kodeksie karnym w artykułach 119, 257 oraz 256, czyli:

Art. 119. § 1. Kto stosuje przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Art. 257. Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


Art. 256. § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1.


dopisano by słowa "lub orientacji seksualnej" po już obecnie znajdujących się tam słowach "z powodu jej bezwyznaniowości".

Wszyscy będą wtedy zadowoleni, o ile oczywiście zapewni się możliwość swobodnego przepływu ludzi pomiędzy tymi dwoma regionami, aby mogli żyć w części, która bardziej im odpowiada.

#bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa #konfederacja #4konserwy #lgbt #homoseksualizm #polska #prawo
Pobierz R187 - Proponuję podział Polski na dwa autonomiczne regiony z osobnym rządem i prawem...
źródło: comment_CsiQOGFvk0x1dKEcD40KJgc51MKLlKjh.jpg
  • 60
@czynastolatek: Przecież to nie jest definicja lewicy człowieku. To jest jakaś twoja bzdurna opinia nie poparta żadnymi naukowymi definicjami czy opracowaniami. Według ciebie obalenie komunizmu było lewicowym ruchem, a komuniści wychodzą w takim razie na prawicę, bo nie chcieli zmian. Ile ty masz lat, skąd czerpiesz swoją "wiedzę"? Z głowy xD?
W sprawie podziału kraju na dwa autonomiczne regiony to raczej tak. Oczywiście pytanie było by tylko do którego się chce należeć i jakie prawa się z tym wiążą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@R187: ale po co coś dzielić? Mi tu dobrze, a jak komuś nie jest dobrze, to może z tego kraju wyjechać gdzieś, gdzie mu będzie dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czynastolatek:

Pewnie dlatego prawica używa podziału ekonomicznego, który jest prosty, przejrzysty i jednoznaczny


Po 1. Skąd ten pomysł że tak jest? Kolejna twoja opinia a nie fakt.
Po 2. Skąd pomysł że ich podział miałby być jedyny i słuszny, jeśli ewentualnie okazałby się taki być?

Ja tylko przypomnę że podział lewica i prawica wziął się z różnic światopoglądowych w rewolucyjnej Francji. Światopogląd to istota społeczeństwa. Każdy aspekt twojego codziennego życia odnosi
@Mikka: Eh... Podział z rewolucji francuskiej to rewolucjoniści na lewo, a konserwatyści na prawo. Które pasuje do PiSu już ci tłumaczyłem. Jeśli dalej nie rozumiesz, to niech ci rodzice wytłumaczą, bo mi się nie chce.
@R187: Wtedy dobre katolickie dziewczyny z oaz co oczywiście pro lajf przyjeżdzałyby po tabletki dzień po do zachodniej części. Bo aborcja be, ale to wyjątkowa sytuacja i podjęłam taką decyzję, będę musiała z nią żyć XD