Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W mojej pracbazie zwolnili dzisiaj kierownika jednego z większych działów. Facet pracował tu ponad 20 lat. Nie był to żaden typowy Janusz z wąsem, co tylko pierdzi w stołek, tylko bardzo pracowity, uczynny człowiek. Mój kieras żartował, że tamten jest tak oddany pracy, że nawet urlopów nie wykorzystuje w pełni, bo nie ma kiedy, tak jest zawalony robotą.

  No i wczoraj wyleciał. Za to, że miał własne zdanie i potrafił go bronić, przez co miał na pieńku z innym kierownikiem z zagranicznego oddziału. I tak kierownictwo zbierało haki na niego, aż w zeszłym tygodniu znaleźli coś, za co uznali, że można go już bez skrupułów wywalić na zbity pysk. Powód był tak denny, że na samą myśl o nim czuję zażenowanie.

  Niby znałam gościa przelotem, głównie mailowo, ale jest mi tak mega przykro z jego powodu... Facet poświęcił tej pracy ponad 20 lat, a oni go potraktowali jak śmiecia ( ͡° ʖ̯ ͡°). Pamiętajcie Miraski nie warto się poświęcać dla pracy, oj nie warto...

  #gownowpis #januszebiznesu #pracbaza #smutnazaba
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Vouchery do Cinema City

  Tak jak już mówiłem w ostatnim rozdajo po przekroczeniu 500 plusów(co wbiliście naprawdę szybko) wleci kolejne rozdajo. Tym razem mam dla was voucherek do kina Cinema City.

  Kod uprawnia do odebrania 1-osobowego biletu do kina i zrealizowania go na seans filmu 2D w standardowych salach kin Cinema City we wszystkie dni tygodnia. Kod ważny jest do 31.08.2020 r. Kod nie obowiązuje w salach IMAX, VIP, 4DX oraz ScreenX dostępnych w kinach Cinema City.

  Jeżeli przebijemy próg 2000 plusików to pomyślimy nad większa ilością voucherków.

  Dodatkowo chciałbym ogłosić, ze jeżeli ktoś jest chętny to mam na sprzedaż takie kody w bardzo atrakcyjnej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Więcej informacji w wiadomości prywatnej.

  #rozdajo #cinemacity #kino
  pokaż całość

  odpowiedzi (8)

 • odpowiedzi (28)