Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 91
Ta strona nie ma nic nikomu do zaoferowania. Nie ma tutaj dobrego kontentu którego nie możesz znaleźć na tysiącu innych stron. To jest uzależnienie które zmniejsza twoją produktywność, koncentracje i wolny czas. Stajesz się zgorzkniały, ograniczony, wyniosły i stary. Odejdź w tej chwili i zablokuj tę stronę. Nic tu nie ma poza powolnym i samotnym samobójstwem.

Użytkownicy nie prowadzą tutaj dyskusji. Nie odnoszą się do meritum, tylko czepiają się szczegółów i wyszydzają. Nikogo nie obchodzi prawda; ludzie walczą o przelotne momenty poczucia wyższości, o nic nieznaczące plusy aby połechtać swoje ego, dowód że to twoje opinie są tymi najlepszymi. Najaktywniejsi użytkownicy to głąby które staczają jeden internetowy pojedynek po drugim mając otwarte wątki w nowej karcie ciągle odświeżając z niepokojem żeby mieć pewność że to oni będą mieli ostanie słowo. Ciekawy lub wnikliwy wpis to jest jeden na dziesięć tysięcy i nie ma znaczenia jak mocno zapełnisz czarną listę to jest jak szukanie diamentu w kupie gówna.

Wykop zrobił z memami to co MTV z muzyką. "Wykopowe memy" to tylko ciągle kółko wzajemnej masturbacji do tych samych tematów(antyszczepionkowcy, płaskoziemcy, matki, Polki) i błaganie o plusy. Nie ma dobrych memów są tylko różne smaki tego samego dania. Wszystko jest winą największych użytkowników którzy wymuszają tę "kulturę" na tej stronie. Nie pozwalają na nic innego na tej stronie co nie jest łatwostrawnym kawałkiem tego samego powszechnie akceptowanego tematu.

To miejsce nie czyni cię szczęśliwym. Nie bawisz się tutaj dobrze. Nie zbierasz historii do opowiadania, nie uczysz się, nie stajesz się lepszym człowiekiem. Zamiast tego wypuszczasz powietrze nosem co 30 minut i od czasu do czasu walisz do zdjęć nóg w rajstopach od tej co wrzuca codziennie. Wszyscy jesteśmy uzależnieni od łatwo dostępnej informacji i interakcji społecznej wolnej od jakiegokolwiek nacisku. To miejsce powoli zatruwa mnie i was mizoginią, narcyzmem, fałszywym otoczeniem dychotomii "normictwa" i ogólnym niepokojem.

Najgorsze jest to że nie mówię tego z wyniosłej, protekcjonalnej pozycji. To wszystko mi się przytrafiło, jestem jednym z tych smutnych ludzi robiących z tej strony kałużę szlamu jaką jest. Jestem tutaj uwięziony, żałosna skorupa tego kim byłem. Nie mówię ci żebyś był sobą. Nie mówię ci żebyś wyszedł na dwór. Nie mówię ci nawet żebyś wyszedł i robił znajomych. Po prostu odejdź z wykopu. Rób cokolwiek. Nie bądź jak ja.

#pasta
  • 12