Wpis z mikrobloga

@Lysyn: coś z Miui, jeśli chodzi o Xiaomi. Mają wbudowaną opcję nagrywania. Poleciłbym mi9se, z którego jestem mega zadowolony, ale nie mieści się w budżecie, więc pewnie nowe redmi
@Lysyn: Naprawili to w którejś patch wersji. Nokia 6.1, Android 9 i call recorder działa i nagrywa treść rozmowy. Co nie działa to zapisywanie numeru który dzwoni - jest tylko "rozmowa przychodząca".
@Lysyn: Mnie cały czas słychać. Na jednej rozmowi słychać i mnie i drugą stroną. Na innej tylko mnie, a na jeszcze innej rozmowie słychać drugą stronę przez dwie sekundy może, a potem tylko mnie xD

Może to ten cube nawala...
@anonim1133: Google od dawna zapowiadało, że w Androidzie 9 zablokuje obecną w starszych wersjach możliwość zapisu rozmów (która była obejściem systemu) i wprowadzi oficjalnie taką możliwość przez API w kolejnych wersjach. To, że udaje się cokolwiek nagrywać to po prostu próby obchodzenia problemu w inny sposób. Obecnie raczej nie ma dobrego sposobu na 'gołego' androida. Co innego z nakładkami takimi jak MiUi, bo one działają na troszkę głębszej warstwie niż aplikacje