Wpis z mikrobloga

@Felynsky: Czasami jest taniej przez booking a czasami w hotelu samym jest promka. Tyle, że w booking masz wszystko przejrzyście, łatwa rezerwacja, darmowe anulowanie (oczywiście nie zawsze). Poza tym w booking masz też program lojalnościowy genius i dają 10-15% rabatu plus duperelki różne.
@Felynsky: Czasem może być taniej na Bookingu, czasem w recepcji. W przypadku hoteli sieciowych cena prosto w recepcji może być dużo wyższa niż w internecie.
@Soko_l: ten program to jest jedna wielka porażka. Wyszukiwałam na swoim koncie hotel, po czym sprawdzałam jeszcze raz na innym kompie bez logowania. Cena była ta sama, a podobno wyświetlało wcześniej 15% rabatu. Także tak średnio bym powiedziała...
@agaciksa: Ja nie korzystam z booking kilka razy w roku i ostatnio miałem 200 zł taniej za pobyt niż gdziekolwiek indziej wiec może to kwestia konkretnie sytuacji
Ja nie korzystam z booking kilka razy w roku

@Soko_l: ( ͡º ͜ʖ͡º)
a tak na serio to tak, kilka razy właśnie widziałam różnice, a ostatnio wszystko było z taką samą ceną. Nie wiem od czego zależy.
@Felynsky: W zeszłym roku chciałem przedłużyć pobyt o jedną noc, spytałem na recepcji czy będzie taniej jak zrobię to bezpośrednio u nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) "Nie, cena 100%", aha ok, to ja nie odchodząc, cyk na na booking i zrobiłem rezerwacje na 1 noc u nich... wyszło o wiele taniej XD